Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Copaco nieuwe Mobotix-distributeur

20 juli 2006 - 11:54ActueelNetwork Security

Mobotix heeft een nieuwe distributeur naast CNI Europe. Copaco neemt de distributie van de producten van het beveiligingsbedrijf op zich.

Danny Mesdag, chief commercial officer van Copaco: “In de andere landen waar we zitten, waaronder Frankrijk en België, hadden we al een overeenkomst met Mobotix. Het beveilgingsbedrijf is een autoriteit in de beveiligings- en automatiseringssector, een markt waar wij in willen zitten.”

Net als velen, ziet ook Mesdag dat er een convergentie plaatsvindt tussen de ict sector en andere domeinen van automatsering. “Voor ons is belangrijk om in al die landen kennis hierover uit te dragen en zoveel mogelijk te centraliseren.” Copaco heeft daarom recentelijk een nieuwe business unit opgezet onder de naam Industrial Automation and IP Security.

Copaco zal opereren naast CNI Europe, dat samen met Mobotix op zoek is naar uitbreiding van het aantal partners. Henk Schotman, directeur van CNI Europe: “Wij zitten in de kabelinfrastructuur en hebben niet de mankracht om een grote groep partners alleen te bevoorraden.”

Volgens Schotman verbreedt Mobotix hiermee zijn distributie naar de it-resellers. “Nu Mobotix aan het assortiment van Copaco is toegevoegd kunnen ze hun klanten een totaaloplossing aanbieden die ze bij één distributeur kunnen kopen. Tot nu toe konden ze alleen bij ons de Mobotix-producten kopen. Als ze bijvoorbeeld routers en software wilden, moesten ze alleen daarvoor uitwijken naar andere distributeurs.” Voor CNI verandert er weinig, hoewel sommige resellers nu bij Copaco zullen inkopen. CNI zit in een aantal gespecialiseerde markten, waar Copaco niet in zit. Bovendien is CNI importeur van Mobotix in veel landen, waaronder Nederland.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs