Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

Unieke status voor Open Line

14 augustus 2006 - 17:15ActueelStorageDell EMCOpen Line

Open Line heeft als eerste en enige ICT-bedrijf in Nederland de status van EMC2 serviceprovider verworven. Hierdoor kan het bedrijf ondernemingen op alle fronten ondersteunen in de wereldwijd sterk groeiende behoefte aan het op efficiënte en adequate wijze opslaan van digitale gegevens.

“Bestanden worden steeds zwaarder en groter en vragen dus steeds meer capaciteit. Bovendien stelt de huidige wet- en regelgeving diverse eisen aan het opslaan van data. Het opslaan van digitale gegevens en bestanden is op dit moment dan ook een van de grootste uitdagingen voor het bedrijfsleven”. Wereldwijd is het Amerikaanse EMC2 marktleider op het gebied van ‘storage’. Rob Meulenberg, directeur van Open Line, is dan ook blij met de verworven status van eerste EMC-serviceprovider in Nederland.

Storage
Aan de basis van het verkrijgen van deze zogenaamde I2-status liggen diverse eerder verkregen certificeringen ten teken van de kennis en expertise van de hoogopgeleide specialisten in eigen huis. Dankzij deze status kan Open Line bedrijven nu volledig ondersteunen bij alle denkbare ‘storage-oplossingen’. De dienstverlening omvat onder meer het ontwerpen, implementeren en desgewenst het beheren van bestanden conform de wensen van de opdrachtgever.

Aanspreekpunt
De systemen die EMC2 ontwikkelt, zijn vooral bedoeld voor bedrijven met 50 -1.500 medewerkers. Juist voor deze sector is het hebben van één aanspreekpunt een prettige werkwijze. Het sluit ook goed aan bij de doelstelling van Open Line om niet alleen als ICT-specialist te fungeren, maar als kenniscentrum dat samen met haar klanten naar doelgerichte oplossingen zoekt.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs