Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Altiris Client Security Management integreert beveiliging met configuratiebeheer

25 oktober 2006 - 10:15ActueelGovernance & PrivacyAltiris

Altiris, Inc. (NASDAQ: ATRS) leverancier van servicegeoriënteerde beheeroplossingen, introduceert de nieuwe Altiris Client Management Security Suite. De softwarebundel integreert beveiliging met configuratiebeheer, waardoor compliancy, bescherming van gegevens en het verkleinen van beveiligingsrisico’s worden geautomatiseerd.

 Bedrijven worden dagelijks geconfronteerd met beveiligingslekken, slechte audit-resultaten, compliance-issues, kwaadaardige software en diefstal van gegevens. Client Security Management Suite ondersteunt bedrijven door te beantwoorden aan een groeiend aantal regelgevingen en voorkomt gaten in de beveiliging. Daarnaast blijven gegevens beschermd, zonder dat medewerkers daarvan last ondervinden in hun dagelijkse werkzaamheden. Bovendien bevat de softwarebundel een nieuwe oplossing, de Altiris Application Control Solution, die malware tegenhoudt en twijfelachtige software in een gevirtualiseerde omgeving plaatst.
Standaard perimeterbescherming is vaak onvoldoende om bescherming te bieden tegen steeds geavanceerdere bedreigingen. Bovendien was er tot op heden nog geen gecentraliseerde beveiligingsoplossing die integreert met bestaande toepassingen voor systeembeheer, gebaseerd op een configuratiebeheer-database (CMDB).
Dwain Kinghorn, CTO van Altiris: “Aan het einde van dit jaar hebben we al meer dan tien toepassingen voor beveiligingsbeheer geïntegreerd met de Altiris servicegeoriënteerde architectuur en onze configuratiebeheer-database. De Client Security Management Suite slaat een brug tussen beveiliging en configuratiebeheer, waardoor de kosten en complexiteit van beveiliging verder dalen.”
Altiris wil beveiliging voorspelbaar en gemakkelijk meerdere malen uitvoerbaar maken, door het te integreren met een veelgebruikte configuratiebeheer-toepassing. Een gelaagde aanpak van beveiliging en configuratiebeheer helpt bij het beschermen tegen menselijke fouten, netwerk- en systeembedreigingen en -kwetsbaarheden.
De Altiris Client Security Management Suite bevat de volgende software:
-Altiris SecurityExpressions for Clients – beleidsgebaseerde beveiligings-audit en compliancy-controle;
-Altiris Endpoint Security Solution – bescherming van gegevens op mobiele computers;
-Altiris Local Security Solution – centraal beheer, controle en uitgifte van wachtwoorden;
-Altiris Application Control Solution – bescherming tegen malware, beheer van systeemprivileges en plaatsing van twijfelachtige software in een gevirtualiseerde omgeving.
Beschikbaarheid
Altiris Client Security Management Suite is in het laatste kwartaal van 2006 verkrijgbaar. Voor meer informatie www.altiris.com/sales.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Mitz sprong in het diepe cloud 'Trust Us'
    Governance & Privacy

    Kort: Ondanks risico’s toch meer apotheken bij Mitz, Frontria tegen fake news door ai (en meer)

    eEvidence shoot first
    Governance & Privacy

    eEvidence: goodbye privacy, vaarwel digitale soevereiniteit

    online zero trust
    Data & AI

    Kort: Nederlander vertrouwt online niet meer, DSO-data moeilijk toegankelijk (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Ook Zwitserland wil soevereine cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs