Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Corel levert volledig productaanbod voor Microsoft Windows Vista

25 oktober 2006 - 14:20ActueelGovernance & PrivacyCorel

Corel Corporation (NASDAQ:CREL; TSX:CRE), de maker van Corel WordPerfect Office, CorelDRAW Graphics Suite, Corel Paint Shop Pro Photo, Corel Snapfire, Corel Painter en WinZip, kondigt vandaag aan dat het versies van alle hoofdproducten zal uitbrengen voor Windows Vista.

“Corel zal een volledig productaanbod leveren dat geheel compatibel is met het nieuwe besturingssysteem Windows Vista. Natuurlijk blijft het fundament van elk product de gebruiksvriendelijkheid, krachtige functies en uitstekende waarde die gebruikers gewend zijn van Corel-producten,” aldus Shawn Cadeau, vice-president Global marketing bij Corel. “Met het leveren van uitstekende toepassingen voor Windows Vista biedt Corel software die de ideale keuze is voor klanten en partners die willen overstappen op dit nieuwe besturingssysteem.”

Sommige Corel-producten, waaronder het nieuwe Corel Snapfire, Corel Snapfire Plus en Corel Paint Shop Pro Photo XI, zijn reeds compatibel met Windows Vista, op basis van de meest recente vooruitgave-versies van het besturingssysteem. Indien nodig worden deze producten na de introductie van Windows Vista bijgewerkt, zodat klanten optimaal van het nieuwe besturingssysteem kunnen profiteren.

De belangrijkste productlijnen van Corel, zoals Corel WordPerfect Office X3 en CorelDRAW Graphics Suite X3, worden onmiddellijk bijgewerkt zodra Windows Vista op de markt is gebracht. Updates in verband met Windows Vista zullen als gratis download verkrijgbaar zijn op www.corel.nl.

Van overige Corel-producten, waaronder Corel DESIGNER Technical Suite, Corel Painter en Corel Painter Essentials, worden de nieuw uit te brengen versies bijgewerkt, zodat deze compatibel zullen zijn met Windows Vista. Corel werkt tevens nauw samen met hardwarepartners om ervoor te zorgen dat de nieuwste versies van softwareproducten beschikbaar zijn op pc's met Windows Vista.

“De potentiële mogelijkheden van Microsoft Windows Vista zijn gedeeltelijk afhankelijk van de inzet en bereidheid van grote softwareontwikkelaars als Corel om producten te ontwikkelen voor het besturingssysteem,” aldus Dave Wascha, marketingdirecteur voor Windows Vista bij Microsoft Corp. “Corel heeft een lange en succesvolle geschiedenis in het ontwikkelen van uitstekende producten voor het Windows-platform, en het doet ons genoegen dat deze traditie voor Windows Vista wordt voortgezet.”

Bezoek www.corel.nl voor meer informatie over Corel-producten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Navo in zee met Google, 1 miljard voor TCS (en meer)

    omnibusvoorstel privacy
    Governance & Privacy

    AP: gevolgen Omnibusvoorstel niet goed onderzocht door EC

    Cloud & Infrastructuur

    Tweede Kamer maakt zich druk om verkoop Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw datacenter Digital Realty in Schiphol, KKR stapt in Techone (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs