Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Industry news » Overnames & fusies

Qurius en Watermark werken aan fusie

03 november 2006 - 09:28ActueelOvernames & fusiesMicrosoftQuriusWatermark
Redactie Computable/Channelweb
Redactie Computable/Channelweb

Qurius en Watermark bereiden een fusie voor. Door het samengaan van deze bedrijven ontstaat Europa's grootste Microsoft Dynamics-partner.

De beoogde combinatie telt ongeveer zeven honderd medewerkers en 1700 klanten. Naar verwachting komt de gezamenlijke pro forma omzet in 2006 in de richting van honderd miljoen euro, afhankelijk van de softwarelicentieverkopen in december. De transactie is afhankelijk van de gebruikelijke voorwaarden zoals overleg met de ondernemingsraad en goedkeuring van de aandeelhouders van Qurius. Het streven is om de transactie voor het eind van het jaar af te ronden. Watermark behaalde in 2005 een omzet van 53,5 miljoen euro door de verkoop van Microsoft Dynamics-oplossingen. In 2006 groeit de omzet naar verwachting met 10 procent.

"Het samengaan van Qurius en Watermark creëert de grootste Microsoft Dynamics-partner in Europa”, zegt Allison Watson, corporate vice president, Microsoft Worldwide Partner Group. In de Nederlandse markt zijn de twee bedrijven al belangrijke spelers op het gebied van Microsoft Dynamics. Doordat zij zich grotendeels op verschillende branches richten, is er nauwelijks overlap tussen hun activiteiten. Potentiële synergievoordelen zijn het delen van oplossingen, werkwijzen en systemen, en het gezamenlijk benutten van marktkansen. Er wordt geen verlies van werkgelegenheid voorzien.

Voorgesteld wordt om de raad van bestuur van de combinatie uit te breiden tot vier leden en een vierde lid aan de raad van commissarissen toe te voegen. De beoogde raad van bestuur van de combinatie zal bestaan uit Fred Hermans (ceo) en Mark van Kemenade van Qurius, en de nieuw te benoemen leden Tom Stolk en Frank van der Woude van Watermark.

Meer over

Fusies

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    ERP

    Qurius heeft ambitieuze groeiplannen

    Computable.nl
    IT Strategy & Governance

    Meer omzet, minder winst voor Qurius

    Computable.nl
    Outsourcing

    Qurius bouwt ontwikkelingscentrum in Tsjechië

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs