Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe general manager Toshiba Benelux

06 november 2006 - 11:22ActueelCarrièreToshiba
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Jeffrey Willis wordt per 1 januari 2007 benoemd tot general manager Toshiba Information Systems Benelux. Willis werkt nu nog bij de Computer Systems Division van Toshiba Europe in Zwitserland, waar hij – sinds 2004 – als general manager verantwoordelijk is voor de sales-, marketing- en customer service-activiteiten. In zijn nieuwe functie volgt hij Dirk Thomaere op, die general manager wordt van Toshiba Germany Austria (TGA).

Willis trad in 2001 bij Toshiba in dienst als head server product marketing van de European Computer Systems Marketing Division in Duitsland. Daarna werd hij achtereenvolgens head server business unit, assistent general manager en general manager van de Computer Systems Division van Toshiba Europe in Zwitserland. Voordat Willis bij Toshiba kwam werken, deed hij achttien jaar lang uitgebreide internationale ervaring op in business development en portfolio management bij Meridian Computer in Düsseldorf en Parijs en bij CE-TECH en United Leasing in Londen. Hij studeerde economie aan de Universiteit van Liverpool.

Willis kijkt uit naar zijn nieuwe functie: "Ik zie het als mijn belangrijkste taak het vertrouwen van onze partners en klanten te behouden. De afgelopen twee jaar heeft Toshiba uitstekende groeicijfers laten zien door toegevoegde waarde voor zowel businesspartners als gebruikers te creëren. Onze businesspartners onderkennen de voordelen van samenwerking met Toshiba, terwijl onze gebruikers onze vooraanstaande positie in de markt en de kwaliteit van onze producten waarderen. In mijn nieuwe functie wil ik voortbouwen op het fundament dat mijn voorganger gelegd heeft en in nauwe samenwerking met onze partners en klanten Toshiba’s reputatie in de notebookmarkt in de Benelux verder versterken.”

Ook Thomaere heeft een duidelijke taak voor ogen: “Ik ben zeer trots op de marktgroei die ik met mijn team gerealiseerd heb. Het team- en winnaarsgevoel dat we in de Benelux kennen, wil ik in Duitsland en Oostenrijk ‘kopiëren’ om ook daar tot optimale prestaties te komen.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Java
    OpinieCarrière

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    Selecteren
    ActueelCarrière

    Ict-inhuur Rijk ver boven norm, Logius en SSC-ICT spannen de kroon

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    Battle
    ActueelCarrière

    Dell: Ai helpt cybercriminelen te bevechten

    Stokje doorgeven
    ActueelCarrière

    Kort: Ceo Rosado van Outsystems doet stap terug, Kwetsbaarheidsdatabase EUVD ziet licht, Rabobank Pensioenfonds in zee met AZL (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Atos benoemt Benelux-hoofd ai-tak, Eset-rapport, Sioux naar Singapore, Dell vernieuwt AI Factory

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs