Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Business Objects brengt XI Release 2 Productivity Suite uit

13 november 2006 - 16:323 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyBusiness Objects

Business Objects, leverancier van Business Intelligence-oplossingen, brengt onder de naam Productivity Suite een aantal uitbreidingen binnen XI Release 2. De nieuwe mogelijkheden stellen gebruikers in staat op eenvoudige wijze snel de informatie te vinden die ze zoeken, ongeacht in welke applicatie de informatie is opgeslagen. Naast deze op eindgebruikers gerichte aanpassingen is een aantal verbeteringen doorgevoerd die het beheer vereenvoudigen en het mogelijk maken grote databestanden te versturen.

Verbeteringen voor gebruikers
Voor de eindgebruikers biedt de Productivity Suite de volgende voordelen.
Met Business Intelligence Search kunnen gebruikers vanuit hun Business Objects-toepassing snel cruciale bedrijfsinformatie boven tafel krijgen. Bovendien kunnen zij data nu direct doorzoeken en op basis hiervan compleet nieuwe Web Intelligence- rapporten genereren. Voor meer informatie over deze toepassing zie: www.businessobjects.com/releases/search.
Met de Business Objects Voyager kunnen zware gebruikers van Online Analytical Processing snel data uit verschillende bronnen inzien.
Business Objects Live Office stelt de gebruiker in staat BI-toepassingen binnen een Microsoft Office-omgeving te gebruiken. Zo kan bijvoorbeeld een vervoersbedrijf een besteloverzicht in Excel-formaat op zijn intranet plaatsen; zodra er een wijziging plaatsvindt binnen BusinessObjects XI Release 2, wordt de informatie in het spreadsheet automatisch bijgewerkt en verspreid naar de groep geautoriseerde gebruikers.
Verder bevat de Productivity Suite een wizard interface die het mogelijk maakt zoekopdrachten samen te stellen en deze te publiceren als web services zonder hiervoor code te hoeven ontwikkelen.
Tot slot biedt Operationele BI real-time data aan gebruikers van de dagelijkse bedrijfsprocessen zodat zij goed onderbouwde beslissingen kunnen nemen.

Verbeteringen voor IT
Met de Productivity Suite is de IT-afdeling in staat eenvoudiger BI, Enterprise Information Management (EIM), en Enterprise Performance Management (EPM)-implementaties te managen.
Door de integratie van Business Intelligence- en Enterprise Information Management-processen zijn IT-managers in staat alle data eenduidig en schoon op te leveren voor het samenstellen van BI-rapporten of dashboards.
Verder biedt de Productivity Suite de beheerders de mogelijkheid hun BI- en EPM- projecten vanuit één centrale plaats te beheren, waardoor opsplitsing van bedrijfsbrede data op het gebied van budgettering en planning eenvoudig wordt.
De Productivity Suite verhoogt daarnaast ook de schaalbaarheid en de performance van het BI-platform voor het verplaatsen van grote hoeveelheden informatie. Om dit te bereiken maakt de nieuwe oplossing onder andere gebruik van geavanceerde grid computing-technieken en een krachtiger query engine. Hiertoe heeft een upgrade plaatsgevonden van de Enterprise Information-producten.

Philip Russom, senior research manager bij het Data Warehousing Institute (TDWI): “Het BI-aanbod van Business Objects dekt de drie belangrijkste gebieden af: core BI, Enterprise Information Management, en Enterprise Performance Management. Met de nieuwe release is de gebruiksvriendelijkheid en performance opnieuw verbeterd, zodat medewerkers, partners en klanten hun beslissingen kunnen baseren op actuele data.”

Beschikbaarheid
De BusinessObjects XI Release 2 Productivity Suite komt beschikbaar in de eerste helft van 2007.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs