Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Microsoft legt rode loper uit voor Vista

14 november 2006 - 09:11ActueelInnovatie & TransformatieMicrosoft
Kim Loohuis
Kim Loohuis

Microsoft komt met een aantal it-diensten die de overstap van klanten naar Windows Vista, Office 2007 en Exchange Server 2007 moeten vergemakkelijken. Dat zei Bob Muglia, senior vice president van de Server and Tools divisie vanochtend tijdens de opening van IT Forum dat deze week in Barcelona plaatsvindt.

Het gaat onder meer om updates voor de Forefront en Microsoft System Center productfamilies. Deze moeten bedrijven helpen zich klaar te maken voor de overstap naar de nieuwe producten die begin volgend jaar op de markt komen. Hoofddoel daarvan is het terugbrengen van de it-kosten door het samenwerken tussen mensen versimpelen, het beveiligen en beheren van inhoud en het vergemakkelijken van het zoeken naar informatie.

Ook presenteerde Microsoft op zijn TechEd IT Forum de namen van Europese klanten die versies van Vista, Office 2007 en de nieuwste versie van Exchange Server hebben geevalueerd. Het gaat onder meer om T-Systems in Oostenrijk, BMW, Blackwell Publishing, France Telecom Group en het Nederlandse Rijksmuseum.

Muglia wierp ook een blik Windows Server ‘Longhorn’ dat verbeterde beheersmogelijkheden biedt. MySpace is momenteel bezig met het testen van Windows Server ‘Longhorn’ en daarmee samenhangende technieken, zoals Internet Information Services en Windows PowerShell. “We zien nu al flinke reducties in cpu-gebruik en een toename van aanvragen per seconde van de nieuwe IIS 7 pijplijn”, aldus Allen Huff, vice president ontwikkeling bij MySpace.

Muglia kondigde ook de formatie aan van de Interoperability Vendor Alliance, een samenwerking tussen hard- en softwareleveranciers om interoperabiliteit met Microsoft-producten te verbeteren waar hun klanten profijt van kunnen hebben. Het samenwerkingsverband werd vooral gevormd omdat klanten aangaven dat interoperabiliteit een zelfde prioriteit heeft als beveiliging en betrouwbaarheid. Meer informatie over het verbond is te vinden op www.interopvendoralliance.org.

Meer over

Microsoft Exchange

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Exchange Server 2007 krijgt eerste service pack

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Microsoft erkent lauwe verkoop Vista

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Verkoop Vista in eerste maand hoopgevend

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Zakelijk Nederland krijgt Vista, Office en Exchange

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs