Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Overname van Devil door Tulip Computers afgerond

15 november 2006 - 23:49ActueelInnovatie & TransformatieTulip
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Tulip Computers heeft de overname van het ICT-bedrijf Devil Computer Vertriebs GmbH (Devil) met succes afgerond. Devil behoort met een omzet van ruim 320 miljoen euro tot de top vijf ICT-distributeurs in Duitsland.

Met de overname van Devil zet Tulip een belangrijke stap in haar strategie tot het versterken van haar marktpositie in diverse ICT- producten en diensten. Daarnaast zal Tulip op basis van het product portfolio synergetische en (schaal)voordelen behalen ten aanzien van zowel haar inkoop- als verkoopactiviteiten. Met name de afzetmogelijkheden van Conceptronic in Duitsland zullen hierdoor een extra impuls krijgen. Devil zal als een zelfstandige onderneming binnen de Tulip groep functioneren.
Devil behoort tot de top 5 ICT distributeurs in Duitsland. Devil is opgericht in 1994 en is gevestigd in Braunschweig (Duitsland). Devil groeide in de loop der jaren tot een bedrijf met 7000 actieve dealers als partner, een omzet van 320 miljoen euro in 2005, een eigen vermogen van ruim  5 miljoen euro en vooral een actieve organisatie van meer dan 200 dynamische en professionele medewerkers. Gedurende de eerste helft van 2006 heeft Devil zich vooral geconcentreerd op het creëren van nieuwe verkoopkanalen. Dit zal naar verwachting vanaf de 2e helft van 2006 bijdragen aan de verdere groei van de winst van Devil.
Tulip zal voor deze overname een koopprijs van circa 16 miljoen euro betalen. Dit bedrag kan eenmalig nog verder worden verhoogd als Devil in de tweede helft van 2006 vooraf overeengekomen winstdoelstellingen behaald (" Earn-Out"). Devil zal vanaf 1 juli 2006 worden meegeconsolideerd door Tulip en zal positief bijdragen aan de winstontwikkeling van Tulip in 2006.
Om de acquisitie van Devil nader toe te lichten als ook bijkomende informatie te verschaffen over de verwachte bijdrage aan de strategische doelstellingen van Tulip, zal Tulip op 14 december 2006 een algemene vergadering (BAVA) bijeenroepen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Generatieve ai voorbij de hype: wat echt werkt voor it-leiders

    Innovatie & Transformatie

    Commerciële quantumcomputer komt dichterbij

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    Innovatie & Transformatie

    Kort: IBM signaleert groei quantumcomputing, Microsoft forceert doorbraak in kankerstudies (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs