Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cartesis ondersteunt Microsoft Office 2007 en Windows Vista

07 december 2006 - 11:26ActueelData & AICartesis

Cartesis, wereldwijd de toonaangevende specialist in finance en performance management software, maakt vandaag bekend Microsoft Office 2007 en Windows Vista te ondersteunen.

Cartesis maakt momenteel gebruik van Microsoft Office Business Scorecard Manager, Microsoft Office desktop-applicaties en Microsoft SQL Server 2005. Bovendien biedt Cartesis flexibele en schaalbare financiële consolidatie, rapportage, planning, boekhoudkundige, forecasting en analytische-applicaties.

“Klanten benaderen ons om de prestaties van hun bedrijfsvoering te verbeteren en complexe financiële processen te vereenvoudigen”, aldus Crispin Read, CMO bij Cartesis. “Door samen te werken met Microsoft en hun technologie te integreren in onze oplossingen zijn wij in staat performance management-applicaties te leveren die de meeste actuele informatie bieden tegen de laagste TCO.”

Met de nieuwe en verbeterde applicaties van Microsoft Office 2007 kan iedereen zelf content creëren en efficiënter werken met snellere en betere resultaten als gevolg. Microsoft Office Excel 2007 is interessant voor de klanten van Cartesis vanwege de verbeterde beveiliging en interface. Met de Cartesis 10 performance management suite kunnen gebruikers werken binnen de vertrouwde Office Excel 2007-omgeving. Op de achtergrond wordt de informatie nauwkeurig samengevoegd binnen het geïntegreerde datamodel van Cartesis. Dit garandeert de beveiliging en controleerbaarheid van de informatie.

Daarnaast bieden de nieuwe mogelijkheden binnen Windows Vista een beveiligt platform. Hiermee kunnen telewerkers communiceren met anderen en toegang krijgen tot die informatie en applicaties die zij nodig hebben voor hun werk. Klanten van Cartesis, waaronder financieel managers van grote internationale ondernemingen, werken voortdurend met vertrouwelijke informatie. Meerdere beveiligingslagen zijn dan ook noodzakelijk om de integriteit en vertrouwelijkheid van de data te waarborgen. Windows Vista kan een belangrijke schakel zijn in dit proces.

“Cartesis ontwikkelt innovatieve oplossingen die werken met Microsoft SQL Server 2005”, stelt Rob Bernard, general manager Worldwide ISV Group bij Microsoft. “De introductie van Microsoft Office 2007 biedt onze gezamenlijke klanten extra voordelen en meer gebruiksvriendelijkheid. Dit zorgt ervoor dat Cartesis hoogwaardige oplossingen kan blijven ontwikkelen die gebruik maken van verbeterde functionaliteiten op het gebied van samenwerking, content management, projectmanagement en business intelligence.”

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    cyberaanval rusland
    Security & Awareness

    Rus­sisch­spre­ken­de cy­ber­net­wer­ken vestigen zich in Europa

    Komeet
    Data & AI

    Kort: Nvidia stijgt als een komeet, Gartner ziet ai-uitgaven verder oplopen (en meer)

    Security & Awareness

    ‘Ai net zo goed in phishen als mensen’

    Carrière

    Generatieve ai maakt rekrutering steeds complexer

    Overheid

    Kort: Kamer wil niet van WAS af, Centric koopt OrtaX (en meer)

    Data & AI

    Gemeenten lanceren ai‑tool voor bronanonimisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs