Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BitDefender kondigt Beta release aan voor beveiliging van Microsoft Windows Vista

11 december 2006 - 14:59ActueelSecurity & AwarenessBitdefender

BitDefender, de meerdere malen onderscheiden aanbieder van antivirus software en data beveiligingsoplossingen, kondigt vandaag de beschikbaarheid aan van één van de hoogst verkrijgbare niveaus van antimalware bescherming voor gebruikers van Microsoftâ??s nieuwe Windows Vista platform.

De beta versie van BitDefender 10 Internet Security voor Microsoft Vista is direct verkrijgbaar op de website van BitDefender en bevat een volledige suite aan internet beveiligingstoepassingen, waaronder anti-virus, anti-spam, anti-spyware, firewalls en ouderlijk toezicht.

Betaversies van BitDefender’s stand-alone anti-virus producten zullen binnenkort eveneens verkrijgbaar zijn. In januari 2007 komen de versies van BitDefender Antivirus, BitDefender Antivirus Plus en BitDefender Internet Security voor Vista op de markt, tegelijkertijd met de beschikbaarheid van Windows Vista voor consumenten. Het upgraden naar een Vista-versie van een BitDefender product, zal gratis zijn voor alle gebruikers van BitDefender, ook van testversies en abonnees.

Als één van de meest toegepaste stukken software in jaren door consumenten en het bedrijfsleven, is het tevens de verwachting dat Microsoft Windows Vista het meest gewilde doel zal worden voor hackers en cyber criminelen. Aangezien de meerderheid aan virussen en malware verspreid wordt via email, is het sterk aan te bevelen dat consumenten hun systemen beveiligen met hoogwaardige anti-malware bescherming, zoals die van BitDefender 10 Internet Security.

“Windows Vista bevat vele verbeterde beveiligingsopties, maar consumenten moeten niet uit het oog verliezen dat hackers nu al bezig zijn met het ontwikkelen van manieren om computersystemen te infecteren via dit platform,” stelt Carmen Maierean, BitDefender Product Manager. “BitDefender biedt consequent de meest volledige beveiligingsoplossingen tegen malware. Onze ondersteuning voor Windows Vista getuigt daar van.”

“Deze Beta test is de laatste van een serie stappen die we hebben ondernomen zodat gebruikers van BitDefender die willen overstappen op Vista, dat zonder problemen kunnen doen. Wij rekenen op een uitgebreide belangstelling van de BitDefender gebruikers community en we zijn er zeker van dat het eindproduct zal voldoen aan de meest gedetailleerde wensen,” aldus Maierean.

De BitDefender 10 antivirus software pakketten en B-HAVE, de heuristische scantechnologie van het bedrijf, zijn sinds de lancering dit najaar al diverse malen in de prijzen gevallen. VirusBulletin kende het de VB-100 % certificering toe, PC Magazin gaf de software het predikaat ‘Best Buy’ en ProtectStar onderscheidde het met de ‘Excellent Security Award’.

Voor meer informatie over deze Beta versie en BitDefender Beta campagnes: www.promo.bitdefender.com/vista.php

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    JenV onderzoekt modernisering wetgeving gegevensbescherming

    Overheid

    Defensie wil naar een betere commandovoering

    GPUGate cyberaanval
    Governance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    labhack
    Security & Awareness

    De labhack en de schade: wet versus digitale praktijk

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Carrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs