Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Adobe kondigt Adobe Reader 8 aan

12 december 2006 - 13:043 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyAdobe

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) kondigt de beschikbaarheid aan van Adobe® Reader® 8 als gratis download. Adobe Reader 8 maakt betrouwbare informatie-uitwisseling mogelijk tussen organisaties, overheden en consumenten die PDF-bestanden bekijken, printen, zoeken, ondertekenen of gezamenlijk bewerken. In Adobe Reader 8 kunnen gebruikers met één klik op de knop een online conferentie starten via Adobe Acrobat® Connect�. Dit is een softwaredienst die door Adobe gehost wordt en realtime online samenwerking mogelijk maakt via Adobe Flash® Player.

Adobe Reader en Adobe Flash Player, wereldwijd geinstalleerd op 700 miljoen PC’s en andere apparaten, verbinden mensen via een verscheidenheid aan kanalen. Samenwerking en rijke, interactieve ervaringen worden met deze toepassingen mogelijk, betrouwbaar functionerend op vele platformen.

“Steeds meer mensen communiceren en werken samen via internet. Adobe Reader en Adobe Acrobat Connect zorgen voor een effectieve workflow rondom documenten en zijn toegankelijk voor iedereen, over de hele wereld”, zegt Kevin Lynch, senior vice president en chief software architect bij Adobe. “De nieuwe, gestroomlijnde interface en de graphics-accelleratie in Reader 8 maken ideeën en informatie nog beter bereikbaar voor iedereen.”

Adobe Reader heeft een nieuwe gestroomlijnde interface met aanpasbare toolbars. Adobe Acrobat® Professional-gebruikers kunnen Adobe Reader-gebruikers nu in staat stellen om formulieren in te vullen en te versturen, data op te slaan en documenten digitaal te ondertekenen. Adobe Reader 8 bevat ook Graphics Processing Unit (GPU)-accelleratie die de prestaties bij het bekijken van grafisch intensieve PDF-bestanden aanzienlijk vergroot. Denk hierbij bijvoorbeeld aan 3D-inhoud.

Het beheren van bedrijfskritische informatie over meerdere platformen en apparaten stimuleert bedrijven om te standaardiseren op PDF, inclusief PDF ISO-standaarden voor archivering en printproductie. Met Adobe Reader 8 en PDF kunnen bedrijven en overheden veiliger communiceren met hun partners en afnemers, binnen en buiten de firewall. IT-managers die geavanceerde documentcontrole toepassen bij de verspreiding van vertrouwelijke informatie via documenten en formulieren kunnen op Adobe Reader 8 rekenen.

Voortbouwend op Adobe’s betrokkenheid bij open ecosystemen, heeft Adobe de zesde editie van PDF Reference gepubliceerd. Dit is een gratis gids voor ontwikkelaars die de open PDF-specificatie willen implementeren in andere producten en plug-ins. De PDF Reference, compleet met de huidige PDF 1.7-specificatie, kan worden gedownload via http://www.adobe.com/devnet/pdf/pdf_reference.html.

Daarnaast is ook de Adobe Acrobat 8 Software Development Kit (SDK) gratis te downloaden. Deze bevat documentatie en gereedschappen die ontwikkelaars nodig hebben om Adobe Reader en Acrobat plug-ins te bouwen. Ga hiervoor naar http://partners.adobe.com/public/developer/acrobat/.

Direct beschikbaar
Adobe Reader is nu gratis te downloaden op http://www.adobe.com/go/getreader/ en is beschikbaar in het Engels, Frans, Duits en Japans. De Nederlandse versie wordt verwacht begin 2007, evenals de Chinese, Koreaanse, Spaanse, Portugese, Italiaanse, Deense, Noorse, Zweedse en Finse versies. Adobe Reader 8 is beschikbaar voor Windows en Mac. Versies die geschikt zijn voor Linux, HP/UX, AIX en Solaris (SPARC) worden in 2007 verwacht. Kijk voor meer informatie over Adobe Reader 8 ook op http://www.adobe.com/go/getreader/. Voor systeemvereisten, bezoek http://www.adobe.com/products/reader/productinfo/systemreqs/.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Governance & Privacy

    Ai, gedrag en soe­ve­rei­ni­teit centraal op Cybersec Netherlands 2026

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    Cloud & Infrastructuur

    Migreren naar soevereine it? Kijk voor budget eerst naar je bestaande contracten

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of ‘Lidl-cloud’ wel zo soeverein is

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs