Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Human Inference als leverancier van datakwaliteitsoplossingen SAP NetWeaver xApp gecertificeerd

19 december 2006 - 09:47ActueelData & AIHuman InferenceSAP

Human Inference, leverancier van datakwaliteitssoftware, heeft van SAP voor haar product HIquality Clearance Center een NetWeaver xApp-certificering ontvangen. SAP-gebruikers kunnen met deze oplossing erop vertrouwen dat zij geen zaken meer doen met ongeoorloofde personen en/of bedrijven. De certificering houdt in dat er een naadloze integratie is van de software van Human Inference met het SAP NetWeaver platform. Deze ontwikkeling onderstreept tevens het succes van de enterprise SOA-strategie van SAP en het daadwerkelijk leveren van functionaliteit voor het NetWeaver platform.

Human Inference, leverancier van datakwaliteitssoftware, heeft van SAP voor haar product HIquality Clearance Center een NetWeaver xApp-certificering ontvangen. SAP-gebruikers kunnen met deze oplossing erop vertrouwen dat zij geen zaken meer doen met ongeoorloofde personen en/of bedrijven. De certificering houdt in dat er een naadloze integratie is van de software van Human Inference met het SAP NetWeaver platform. Deze ontwikkeling onderstreept tevens het succes van de enterprise SOA-strategie van SAP en het daadwerkelijk leveren van functionaliteit voor het NetWeaver platform.

Het HIquality Clearance Center bevat een intelligent matchingmechanisme dat niet alleen gebaseerd is op een sterke datakwaliteit, maar ook op landspecifieke en culturele kennis. Door flexibele matchingscenario's, geautomatiseerde business rules en eenvoudige integratie met elke denkbare sanctie- en referentielijst kunnen klanten van SAP vanaf nu direct met de oplossingen van Human Inference werken.

Jeroen van den Eerenbeemt, Director Alliances van SAP Nederland: "Wij zijn erg blij met deze eerste certificering, omdat deze ontwikkeling onze enterprise SOA-strategie ondersteunt. Veel softwarepartners ontwikkelen oplossingen op ons open platform, waarmee wij onze klanten optimaal kunnen bedienen met extra functionaliteit."

De certificering is tot stand gekomen door een succesvolle samenwerking, gericht op NetWeaver Development, tussen Human Inference en TopForce. De integratie biedt, in aanvulling op de huidige integraties met mySAP® ERP en mySAP® CRM, een oplossing van hoge kwaliteit voor SAP-gebruikers.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    Jacob Spoelstra argwanend
    OpinieData & AI

    Spoelstra Spreekt: Veel te laat

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: reorganisatie bij TomTom, investeringen in ai betaalt zich snel uit (en meer)

    ActueelData & AI

    EU breidt ai-platform uit met marktplaats en tools voor gen-ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs