Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Tridion en Q-go sluiten samenwerkingsovereenkomst

17 januari 2007 - 10:22ActueelSoftware & DevelopmentQ-GoTridion

Met de integratie van de Q-go Interaction Manager in Tridions web content management applicatie kan Tridion een complete oplossing aanbieden op het gebied van online communicatie.

Q-go, producent van Customer Interaction Management software en Tridion, leverancier van content management oplossingen voor zakelijke communicatie, hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten.

Door de samenwerking tussen beide partijen kunnen klanten de Q-go Interaction Manager en Tridions web content management applicatie inzetten vanuit één beheers- en functionaliteitomgeving. Organisaties krijgen hierdoor via hun web content management applicatie een actueel inzicht in klantbehoeften en kunnen daardoor hun klantenservice en online omzet eenvoudig verhogen. Een van de eerste gezamenlijke klanten, is het UWV.

"Door de integratie van de Q-go Customer Interaction Management applicatie in het Tridion CMS kunnen wij de UWV-website zo inrichten dat de klant onze dienstverlening veel persoonlijker ervaart en het beheer ervan centraal geregeld kan worden. Het resultaat is een zichtbare verhoging van de klantwaardering," aldus Erwin Schaapman, programma manager bij het UWV.

"Onze klanten verwachten een totaaloplossing op het gebied van online communicatie. In ons aanbod ontbrak echter nog de mogelijkheid om in eigen bewoordingen vragen te stellen en deze interactie te analyseren. Q-go is al jaren marktleider op het gebied van ‘natural language search' en we hebben een aantal gemeenschappelijke klanten. Voor ons als internationale CMS-leverancier is Q-go daarom een zeer geschikte partij om mee samen te werken", aldus Pieter Varkevisser, CEO van Tridion.

Marcel Smit, CEO van Q-go, is verheugd over de intensieve samenwerking: "Het is geen toeval dat Tridion en Q-go elkaar hebben gevonden. Beide partijen hebben een aansprekende, overlappende klantenkring die we met deze samenwerking nog beter van dienst kunnen zijn. Daarbij biedt deze overeenkomst volop kansen voor Q-go's groeistrategie."

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    De CX-transformatie van Carglass met Genesys: mensen, data en journeys verbinden
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    PATS: drones als ongediertebestrijding (PATS Drones en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    IGV Fieldlab SAIL: een digitaal veiligheidsnet voor SAIL 2025 (Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    Versnellen beroertezorg met slimme StrokePointer in de ambulance (TrianecT, KPN IoT en Amsterdam UMC)
    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    shutterstock_2482811801 Panchenko Vladimir 16x9
    Carrière

    Kort: werknemer baalt van legacy-it, klanten ‘daten’ met nep­pro­fie­len (en meer)

    Software & Development

    7 zwakke plekken die de Nederlandse zorg kwetsbaar maken

    Data & AI

    Anthropic houdt hackmodel Mythos bewust achter slot en grendel

    Data & AI

    Di­gi­ta­li­se­ring is red­dings­boei voor kwakkelende maak­in­du­strie

    Software & Development

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    AirHub haalt 4,4 miljoen euro op voor verdere ontwikkeling drone-operatiesoftware

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs