Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Sony breidt ISV-programma uit

30 januari 2007 - 11:28ActueelSoftware & DevelopmentSony Mobile
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

In aansluiting op de introductie van het programma voor onafhankelijke softwareleveranciers (Independent Software Vendors of ISV’s) in juli 2006, is Sony een campagne gestart om dit programma uit te breiden door werving van externe softwareleveranciers tijdens ISE.

In hal 2, stand C70 presenteert Sony aan klanten en resellers hoe het ISV-programma zorgt voor meer keuze dan ooit tevoren op het gebied van beveiligings- en bewakingsinstallaties, doordat het mogelijk is negen productoplossingen van softwareleveranciers te integreren met het uitgebreide assortiment krachtige IP-camera's. Daarnaast demonstreert Sony hoe het resellers ondersteunt via een online portal, dat ontwikkelingskits en installatiehandleidingen biedt om te helpen bij de integratie van de camera's.

"De toenemende prestaties van IP-beveiligingsapplicaties en bewakingstechnologieën leverden een prikkel voor de ontwikkeling van gespecialiseerde managementsystemen. Deze zorgen voor het beheer van camerafunctionaliteit en bieden daarnaast uitgebreide video- en audio-analysetechnieken. De ontwikkelaars van deze systemen streven ernaar eindgebruikers alle voordelen van bewakingsbeheer met IP-functionaliteit te bieden. Maar de daadwerkelijke belofte van IP-beveiligingsnetwerken zal alleen door uitstekende cameraprestaties echt kunnen worden waargemaakt," aldus Simon Nash, European Product Manager bij Sony Network Video Monitoring. "Daarom is uitbreiding van het aantal systemen waarin gebruik kan worden gemaakt van Sony-camera's zo'n belangrijke stap voor klanten."

IP-beveiligingsapplicaties bij IKEA
Milestone Systems gebruikt IP-videobeveiligingsapplicaties van Sony binnen een aantal geïntegreerde oplossingen. Onlangs ontwikkelde de onafhankelijke softwareleverancier voor IKEA een oplossing op maat voor het beheer van diefstalpreventie. IKEA wilde zijn bestaande analoge infrastructuur voor beveiliging upgraden met moderne, digitale netwerktechnologie die geïntegreerd kan worden binnen het aanwezige retail-transactiesysteem. Milestone maakte bij de overstap naar een digitaal beveiligingsplatform gebruik van Sony SNC-CS3P-netwerkcamera's, en integreerde dit systeem binnen het backoffice-transactiesysteem van de retailer, met als doel productverliezen te beheersen en fouten aan de kassa's te beperken. In toekomstige plannen wordt rekening gehouden met de integratie van een extra systeem dat bijhoudt hoeveel klanten de winkel bezoeken en verlaten.

"Door de aandacht voor IP-technologie en de onovertroffen beeldkwaliteit heeft Sony een vooraanstaande plaats op de mondiale markt voor bewakingsproducten verworven. Milestone is er trots op een alliantiepartner te zijn en Sony-netwerkcamera's te ondersteunen met onze open IP-videobeheerssoftware," aldus Henrik Friborg, medeoprichter en VP Strategic Alliances van Milestone Systems.

Ga voor meer informatie over Sony's ISV-programma naar www.sonybiz.net/nvm

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Politie zoekt Nederlanders in Odido-onderzoek, ICS besteedt it-platform uit aan Worldline

    Overheid

    Fiscus spoort startende it-ondernemer aan administratie te digitaliseren

    Innovatie & Transformatie

    SAP pompt 100 miljoen in meer inzet van ai-agents

    Data & AI

    Ai is tikkende licentiebom: or­ga­ni­sa­ties lopen groot risico zonder harde bu­si­nes­sca­se

    Software & Development

    Opensource: ideaal voorbij de wer­ke­lijk­heid van soe­ve­rei­ni­teit en support

    Innovatie & Transformatie

    Ai-gestuurde soft­wa­re­ont­wik­ke­ling verlost bedrijven van handboeien van saas-soft­wa­re­li­cen­ties

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs