Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Nieuwe vice president EMEA bij Sophos

08 februari 2007 - 07:57ActueelCarrièreSophos Benelux
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Sophos, leverancier van it-beveiliging, heeft Annie Gay gepromoveerd tot vice president EMEA. Met deze benoeming verstevigt Sophos zijn internationale managementstructuur.

In haar nieuwe functie is Annie Gay verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering, sales en service operations in onder meer Groot Brittannië, Frankrijk, Duitsland, Italië en Spanje. De regio strekt tot aan Rusland, de CIS-landen en India. De afdeling EMEA is gevestigd in Groot Brittannië (Oxford), op dezelfde locatie als het hoofdkantoor.

Annie Gay is sinds 2000 werkzaam bij Sophos. "Gay heeft bewezen een uitstekende leidinggevende te zijn met een grote kennis van onze internationale markten", aldus Steve Munford, ceo van Sophos. " "Zij is in staat om onze business binnen EMEA verder uit te breiden. Onze groei was de afgelopen jaren aanzienlijk. Ik ben ervan overtuigd dat Gay alles in huis heeft om dit momentum en ons succes op de EMEA-markt verder uit te bouwen."

Voordat zij bij Sophos kwam werken, was Annie algemeen directeur bij Olivetti Computers Worldwide in Frankrijk, waar zij verantwoordelijk was voor het uitbouwen van de zakelijke bedrijfsvoering en de ontwikkeling van sales voor key accounts. Tot die tijd was zij algemeen directeur Frankrijk voor Information Builders. Zij vervulde tevens diverse internationale posities als senior manager op het gebied van algemeen management, financiën en operatie bij Texas Instruments. Gay voltooide een MBA aan de 'Ecole Superieure de Commerce de Paris'. Zij was sinds oktober 2000 algemeen directeur van Sophos Sarl.

Marnix van Meer, directeur Sophos Benelux : "Wij zijn erg blij met deze nieuwe aanstelling. Gay heeft een indrukwekkende loopbaan opgebouwd en bezit de juiste ervaring en expertise om Sophos de komende jaren succesvol te begeleiden."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Kort: Infoplaza kiest voor Nederlandse wolk, let op valse captcha’s

    Carrière

    BZK trekt alle registers open om klokkenluider Van Oordt te ontslaan

    Carrière

    Reorganisatie bij TomTom treft 200 banen

    Carrière

    Krapte stuwt it-salarissen

    Overheid

    Bemiddelingsservice belandt op het kerkhof van UWV-projecten

    Carrière

    ASML wijkt af van sociaal plan: minder zoektijd boventallige it-managers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs