Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Kropman ICT verder onder de naam Avics

22 februari 2007 - 13:34ActueelIT Strategy & GovernanceAvics
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

De naamswijziging bleek noodzakelijk omdat Kropman ICT te vaak geassocieerd werd met het installatiebedrijf Kropman. Kropman ICT daarentegen was juist gespecialiseerd in systeemintegratie in de gezondheidszorg.

Avics staat voor Advies Voor Integrale Communicatie Systemen. Merkonafhankelijkheid, systeemintegratie en open standaarden zijn daarbij leading voor Avics.

Met een aantal belangrijke projecten heeft Avics inmiddels aangetoond een zeer flexibel en vernieuwend bedrijf te zijn. Eén van deze projecten is het multifunctionele woonzorgcentrum Leo Polak in Amsterdam. Het Ministerie van VWS heeft dit project benoemd tot landelijk voorbeeldproject voor de toepassing van innovatieve Domotica in een kleinschalige woonomgeving voor dementerende ouderen.

In de winkelcentra Colmschate en Keizerslanden in Deventer toonde Avics aan ook buiten de gezondheidszorg interessante projecten te kunnen realiseren. Avics ontving de Innovatieprijs van het Ministerie van EZ voor het aanleggen van een beveiligingssysteem in deze winkelcentra volgens een geheel nieuw concept.

Het bekende DAP-concept (Domotica Aansluit Punt) is door onder andere Avics inmiddels geïmplementeerd in grootschalige projecten. Op dit moment zit Avics vlak voor de launch van een PDA waarbij onder andere telefonie, paging, beeld, persoonsbeveiliging en visualisatie gecombineerd worden met een Wifi netwerk. Het grote voordeel hiervan is dat op deze manier de handover problematiek wordt ondervangen.

Tevens begeleidt Avics organisaties bij hun functioneel en technisch ontwerp voor onder andere Domotica of Communicatie/ICT vraagstukken. Avics heeft op dit gebied een groot aantal zorgorganisaties geadviseerd als het gaat om zorgintensieve doelgroepen zoals dementerenden, gehandicapten of mensen met visuele beperkingen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Alphabet ziet kasgeld opdrogen door ai-race

    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor Europese cloudaanbieders als T-Systems is het belangrijk keuzevrijheid te bieden”

    IT Strategy & Governance

    Glanzende cijfers Microsoft, toch reorganisatie

    Carrière

    Booking.com wint rechtszaak over thuiswerken

    IT Strategy & Governance

    De agent doet precies wat hij mag

    IT Strategy & Governance

    KPN ziet omzet stijgen, zakelijke markt keert terug naar groei

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs