Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Trend Micro introduceert nieuwe versie ScanMail voor Microsoft Exchange

01 maart 2007 - 08:203 minuten leestijdActueelIT Strategy & GovernanceTrend Micro

Trend Micro, marktleider op het gebied van netwerkantivirus- en internetcontentbeveiliging, introduceert versie 8.0 van Trend Micro ScanMail voor Microsoft Exchange. Deze nieuwe versie ondersteunt zowel Microsoft Exchange Server 2007 als eerdere versies. Gebruikers profiteren van krachtige bescherming tegen e-mailbedreigingen, zoals spam, phishing, virussen en ongepaste content. De oplossing omvat nu ook technologie die beschermt tegen zero-day aanvallen, imagespam en gerichte spyware.

Bescherming van de mailserver is een belangrijk onderdeel van gelaagde e-mailbeveiliging. Deze vorm van beveiliging inspecteert interne communicatie en vormt een aanvulling op perimeterbescherming. Trend Micro liep in 1997 voorop met de introductie van ScanMail, een oplossing die servergebaseerde bescherming bood tegen e-mailvirussen. Dit product is uitgegroeid tot een bewezen beveiligingsoplossing. Versie 8.0 van ScanMail voor Microsoft Exchange biedt gebruikers een aantal nieuwe voordelen.

ScanMail voor Microsoft Windows 8.0 biedt verbeterde bescherming en prestaties. Daarnaast zijn de integratiemogelijkheden met de Microsoft-infrastructuur uitgebreid, waardoor de impact van de oplossing op de mailserver teruggebracht en het beheer vereenvoudigd is. Dit resulteert in optimale beveiliging van de mailserver en communicatiebescherming tegen lage kosten.

"Bedrijven van elke omvang vertrouwen op ScanMail voor Exchange voor de beveiliging van content en messaging met lage beheerinspanningen", zegt Max Cheng, algemeen directeur zakelijke activiteiten van Trend Micro. "Trend Micro biedt een beter presterende, naadloos geïntegreerde en eenvoudiger te beheren beveiligingsoplossing voor mailservers, onder andere voor de recent geïntroduceerde Microsoft Exchange Server 2007."

Met ScanMail voor Microsoft Exchange 8.0 maakt Trend Micro optimaal gebruik van de nieuwe beveiligingsfunctionaliteit in Exchange Server 2007. Klanten beschikken hiermee over een geavanceerde beveiligingsoplossing. Zo biedt dit product x64-bit-ondersteuning, volledige ondersteuning van het Microsoft Intelligent Message Filter (IMF) en hoog-beschikbare clusters. De nieuwe versie is ook te integreren met Microsoft Operations Manager (MoM) en de junkmail-folder van Microsoft Outlook, waardoor het beheer sterk wordt vereenvoudigd. Bovendien zorgt de nieuwe antivirusaanpak binnen Exchange Server 2007 ervoor dat Trend Micro incrementele scanning kan bieden, wat leidt tot een toegenomen efficiëntie.

Bedreigingen van contentbeveiliging worden steeds intelligenter. Kwaadwillenden combineren technieken om waardevolle data te achterhalen en te gebruiken voor geldelijk gewin. Om beschermd te blijven tegen dergelijke verraderlijke bedreigingen, is een meerlaagse beveiligingsaanpak op basis van bewezen technologieën aan te raden. Messaging-beveiliging op de gateway helpt bedrijven bij het tegenhouden van bedreigingen in een vroeg stadium. Daarnaast breidt mailserverbeveiliging de controle uit tot de e-mailinfrastructuur, waardoor ook opgeslagen e-mails worden meegenomen. Vanuit zijn Enterprise Protection Strategy combineert Trend Micro ScanMail met andere oplossingen, waardoor een gelaagde bescherming wordt geboden tegen complexe e-mail- en internetaanvallen.

Trend Micro ScanMail voor Microsoft Exchange 8.0 is vanaf april 2007 beschikbaar. Voor meer informatie: http://messagingsecurity.trendmicro.com/pr/tm/en-us/enterprise/ms/scanmail-suite.aspx.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Opensource alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs