Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

VoiceCyber Europe organiseert partner event

01 maart 2007 - 07:12ActueelCloud & InfrastructuurVoiceCyber
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

VoiceCyber Europe organiseert 7 en 8 maart zijn eerste partner event. Dit jaar is het thema VoIP voicerecording, screen recording en quality monitoring.

Speciaal voor deze dagen komt de fabrikant VoiceCyber Technologies uit China over. Deze dagen zullen gehouden worden in het nieuwe onderkomen van VoiceCyber Europe in Almere.

Tijdens deze twee dagen worden partners en klanten van VoiceCyber Europe geïnformeerd over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van VoIP voicelogging, de markt en de marketinginitiatieven die door de distributeur geïntroduceerd worden.

Het dagprogramma staat in het teken van onderhoudende seminarie met uiteenlopende onderwerpen. VoiceCyber Technologies zelf zal een demonstratie geven van een aantal nieuwe technieken op het gebied van Voicelogging en Monitoring. Speciaal voor de meer technisch onderlegde mensen organiseert VoiceCyber Europe deze dagen sessies waarin een aantal security issues gesimuleerd worden en de oplossingen ter plekke worden geïmplementeerd.

Als specialist in VoIP voicelogging systemen mikt VoiceCyber Europe hiermee op groeistrategie via samenwerking met partners. VoiceCyber Europe bouwt hiermee partnernetwerk uit met certificatie van business partners

"VoiceCyber Europe kiest bewust voor het investeren in zijn partners omdat dit de kwaliteit van de dienstverlening voor de klanten ten goede komt", zegt Jeff Scipio, directeur VoiceCyber Europe. "Van elke partner wordt verwacht dat hij de totale productlijn van VCLog voicelogging oplossingen kan adviseren en verkopen. Door partners te certificeren kunnen zij instaan voor de hoge kwaliteit van onze voicelogging-oplossingen."

Deelnemende partners zijn: Mitel, Nortel, TopTel, COLT Telecom, Zetacom, Burgers Ergon, Pridis, @Voice, Sencit, Calway, MCXess, Cenned Telecom, Bronkhorst Telesolutions, Stijger Technische Installaties en uit Polen het bedrijf Codi.

Aan het einde van deze twee (technische) dagen zullen partners gecertificeerd worden.

Inschrijven kan nog door een e-mail te sturen naar e.blanchemanche@voicecyber.nl of door te bellen met VoiceCyber Europe, telefoonnummer 036 – 527 5555.

.

Meer over

ArchitectuurTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    TPU
    Data & AI

    Kort: Google en Anthropic in tpu-deal van vele miljarden, Clippy is Back! (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    OpenAI atlas
    Data & AI

    Hello Atlas, bye bye Chrome?

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs