Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Mijlpaal OKI: aflevering miljoenste kleurenprinter

08 maart 2007 - 08:22ActueelCloud & InfrastructuurOki

OKI Printing Solutions, producent van zakelijke kleurenprinters, heeft op 8 maart zijn 1 miljoenste digitale LED-kleurenprinter afgeleverd.

De miljoenste kleurenprinter – een C3400 A4-printer – is gemaakt door de fabriek van OKI Printing Solutions in Thailand, die verantwoordelijk is voor 47% van de wereldproductie van het bedrijf.
 
De aflevering van de miljoenste kleurenprinter betekent een mijlpaal in de snelle opmars van OKI Printing Solutions naar de tweede plaats in de mondiale markt voor zakelijke kleurenprinters in 2006. Het bedrijf bezette in 2005 nog de vierde positie, volgens IDC. De stijging is te danken aan de sterke groei van circa 20% per jaar die het bedrijf de afgelopen vier jaar heeft gerealiseerd in het segment printers met een snelheid van meer dan 10 ppm, alsmede aan het wereldwijde succes van series als de C3000, C5000, C8000 en C9000 kleurenprinters.
 
Naast één miljoen kleurenprinters heeft OKI Printing Solutions tot op heden ook meer dan 7 miljoen monoprinters, 22 miljoen matrixprinters en meer dan 100 miljoen printlinten geproduceerd. Een belangrijke prestatie gezien het feit dat het bedrijf uitsluitend op de zakelijke markt opereert.
 
"In 2006 hebben we onze aanwezigheid in Azië en Midden-Amerika versterkt ter ondersteuning van de aanzienlijke groei in de zakelijke kleurenomzet: 600% over de laatste drie jaar. Ook dit jaar zal OKI meer grote uitbreidingen bekend maken om deze snelle omzetgroei te blijven ondersteunen", aldus Korstiaan van Kleef, sales en marketing director OKI Printing Solutions Nederland. "Zo zullen wij onze positie verder versterken met de lancering van nieuwe kleurenproducten op basis van onze unieke High Definition Color-technologie."

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs