Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Allied Telesis introduceert nieuwe 24-poorts PoE Fast Ethernet WebSmart-switch

13 maart 2007 - 11:51ActueelGovernance & PrivacyAllied Telesis International

Allied Telesis, leverancier van end-to-end Ethernet/IP-toegangsoplossingen, introduceert de AT-FS750/24POE. Deze nieuwe 24-poorts Power-over-Ethernet (PoE) Fast Ethernet WebSmart-switch biedt twee SFP 10/100/1000T-combinatie Gigabit-uplinks voor glasvezelconnectiviteit. Twaalf van de 24 downstreampoorten kunnen PoE voor apparatuur met lage voltages, zoals VoIP-telefoons en beveiligingscamera’s, bieden. Deze zijn zonder een lokale krachtbron direct met de netwerkkabel te verbinden. Gebruikers kunnen kiezen uit zes poorten met 15,4W of uit twaalf poorten met 7,3W. De nieuwe AT-FS750/24POE combineert de eenvoud van onbeheerde switches met eenvoudig te gebruiken, webgebaseerde functionaliteit. Dit resulteert in een kosteneffectieve, probleemloze oplossing voor de netwerkrand.

De AT-FS750/24POE ondersteunt poort-trunking, waardoor verschillende poorten samen opereren en een hogere bandbreedte tussen de switch en een ander netwerkapparaat wordt geboden. Hierdoor ontstaat een verbinding met hoge prestaties, die vooral geschikt is voor het reduceren van de belasting van de glasvezel-uplink. De nieuwe WebSmart-switch biedt ook poort-mirroring om netwerkproblemen vast te stellen. Dankzij de ondersteuning van poortgebaseerde en getagde (IEEE 802.1Q) VLAN's kan de switch het netwerk in werkgroepen segmenteren. Dit resulteert in betere prestaties en beveiliging. De AT-FS750/24POE kenmerkt zich door een uitstekende Quality of Service (QoS) met vier prioriteitsrijen, waardoor bedrijven de switch in netwerken met spraak, video en data kunnen inzetten.

Doordat de AT-FS750/24POE het IGMP-protocol ondersteunt, kunnen bedrijven resources voor videoapplicaties met een hoge bandbreedte en IP-multicast-groepen efficiënt beheren. De nieuwe switch ondersteunt ook STP (Spanning Tree Protocol) en RSTP (Rapid Spanning Tree Control). Deze standaarden beschermen het netwerk op basis van redundante links tegen foute links. Tevens is de AT-FS750/24POE voorzien van krachtige beveiliging op basis van IEEE 802.1x-gebruikersauthenticatie in combinatie met een RADIUS-server. Dit zorgt ervoor dat alleen geautoriseerde gebruikers toegang krijgen tot het netwerk.

De AT-FS750/24POE is standaard voorzien van alle beheerfuncties en snel en eenvoudig te installeren. Uiteraard voldoet het product aan de hoge kwaliteits- en betrouwbaarheidsstandaarden van Allied Telesis, met 250.000 verkochte oplossingen per jaar wereldwijd marktleider in onbeheerde Ethernet-switches.

"Onze nieuwe onbeheerde WebSmart-switch biedt een ongekende prijs-kwaliteitverhouding en combineert de betrouwbaarheid van PoE met eenvoudig beheer van de netwerkrand", zegt Melvyn Wray, vicepresident Marketing EMEA van Allied Telesis. "Dankzij de krachtige beveiliging en goede QoS biedt de switch tevens gemoedsrust voor netwerkbeheerders."

Prijs en beschikbaarheid
De AT-FS750/24POE van Allied Telesis is vanaf nu verkrijgbaar via Allied Telesis en zijn distributeurs voor 499 euro.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Eelco Eerenberg
    Governance & Privacy

    Fiscus draait uitbesteding btw-systeem aan Amerikaanse Fast deels terug 

    Overheid

    AIVD mag effectiever filteren

    Data & AI

    Big Tech en de spiegel die we onszelf voorhouden

    Governance & Privacy

    Klachtenregen bij Autoriteit Persoonsgegevens

    Governance & Privacy

    Kort: Danthas ICT in handen van Your.Cloud, Rabobank moderniseert compliance (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs