Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

CeBIT: Netpresenter met PowerPoint als beeldkrant en alarmsysteem

13 maart 2007 - 13:37ActueelGovernance & PrivacyNetpresenter

Nederlandse communicatie en Narrowcasting softwareontwikkelaar Netpresenter, introduceert op CeBIT in het Duitse Hannover, de Netpresenter PowerPoint Publisher. Deze software ‘add-on’ maakt van Microsoft PowerPoint een beeldkrant en alarmsysteem.

"Narrowcasting voor de massa", volgens directeur Frank Hoen van Netpresenter. Hij zegt verder: "De software is vooral bedoeld voor MKB bedrijven, die niet wensen te investeren in dure Narrowcasting hardware, maar gewoon met hun bestaande Pc's en software boodschappen als beeldkrant willen laten zien aan medewerkers of klanten."

Door het slim combineren van Netpresenter software met PowerPoint, kunnen nu ook onervaren gebruikers vanuit 's wereld meest populaire presentatiesoftware binnen seconden een beeldkrant publiceren naar kantoor en TV beeldschermen. Geen extra training is daarvoor nodig.

De Netpresenter PowerPoint Publisher voegt een kleine toolbar – een add-on – toe aan PowerPoint. Hiermee zijn vanuit PowerPoint presentaties met één druk op de knop onmiddellijk zichtbaar te maken op alle beeldschermen in een organisatie. Ook kan bij een dreigende calamiteit direct op ieder scherm een alarmbericht worden gezet.

Netpresenter introduceert op CeBIT tevens een multimedia content management systeem, Message Server 7.0 – een demo is te vinden op http://demo.netpresenter.com – en NetAlert, een software/hardware oplossing voor de industrie, waarmee alarmsystemen berichten zoals een brandalarm dwingend kunnen vertonen op TV en PC beeldschermen.

Netpresenter is Nederlands meest vooraanstaande sofware ontwikkelaar en wereldwijd pionier (1995) op het gebied van complete Narrowcasting communicatieoplossingen, zoals screensaver berichtensystemen, calamiteiten alarmeringssoftware, intranet XML/RSS newsfeed broadcast- en multimedia beeldkrant oplossingen.

Netpresenter telt inmiddels ca. een miljoen gebruikers bij o.a. Sony,
Nokia, Jaguar, Schiphol Amsterdam Airport, Volkswagen, Ford, Pratt & Whitney, DSM, Unilever, US Navy, Politie en diverse overheden wereldwijd. Netpresenter heeft kantoren te Maastricht (hoofdvestiging), New York, Londen en Aken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    ChannelGovernance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Even niet

    ai
    ActueelData & AI

    Kort: Adviesraad voor NDS, contractbreuk VMware, ook Cloudflare gehackt (en meer)

    Google Big Tech
    ActueelGovernance & Privacy

    Google hoeft Chrome niet te verkopen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP investeert miljarden in digitale soevereiniteit EU

    veilig security
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: Liever veilig dan goedkoop, Trump boos op Big Tech, onkraakbare quantumversleuteling (en meer)

    magnetron ai energiegebruik
    ActueelData & AI

    Kort: Ai-queries kosten toch wel veel energie, Privacy First waarschuwt (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs