Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Collax integreert de Oracle 10g XE-database in het Collax Solution Platform

23 maart 2007 - 10:04ActueelData & AIOracle

Collax heeft de vrij beschikbare Linux-versie van de Oracle 10g XE-database in het Collax Solution Platform geïntegreerd.

Het resultaat is een servergebaseerde databaseoplossing die het mogelijk maakt om snel en zonder specifieke programmeerkennis met webgebaseerde programma's te werken. Dankzij de APEX-technologie van Oracle kunt u met een paar klikken verschillende dataformaten, zoals Excel-sheets of Access-databases, in de 10g XE opnemen en verder verwerken. Zo kunt u met de oplossing snel decentraal opgeslagen data in een centrale database samenvoegen. Die database gebruikt u dan bijvoorbeeld om data verder te analyseren, forums en online shops in te richten of documenten te beheren.

"De integratie van de 10g XE op het Collax Solution Platform is een mijlpaal in onze ISV-strategie", zegt Bertram Mandel, Vice-President Sales en Marketing van Collax. "Deze voorgeconfigureerde out-of-the-box-oplossing kon dankzij de steun van Oracle in korte tijd gerealiseerd worden. Dat toont aan hoe snel ISV's hun oplossingen in het Collax Solution Platform kunnen integreren."

De 10g XE-databaseoplossing
De 10g XE-database is te integreren met de geactualiseerde versie van het Collax Solution Platform, die gebaseerd is op de 2.6 kernel. De grafische gebruikersinterface is volledig gebaseerd op de AJAX-technologie. Samen met APEX is deze databaseoplossing tegelijk een server- en een ontwikkelingsplatform. Vooraf geïnstalleerde voorbeelden helpen bij de inrichting van webgebaseerde toepassingen, zoals online shops, forums, documentenbeheer en data-analyse. Het APEX-beheer is webgebaseerd en biedt een volledige infrastructuur met navigatiecontrole, informatiebeveiliging, rapporten, formulieren en afbeeldingen. Voor de bediening van het programma is helemaal geen programmeerkennis nodig.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    Jacob Spoelstra argwanend
    OpinieData & AI

    Spoelstra Spreekt: Veel te laat

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: reorganisatie bij TomTom, investeringen in ai betaalt zich snel uit (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs