Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nobel nieuwe partner van FrontRange voor verkoop en implementatie van ITSM-oplossing

23 maart 2007 - 10:09ActueelGovernance & PrivacyFrontRange SolutionsNobel

ICT-dienstverlener Nobel heeft met FrontRange Solutions een partnerovereenkomst gesloten voor de verkoop en implementatie van de IT Service Management oplossing van FrontRange. Ook wordt de ITSM-suite van FrontRange ingezet voor de ‘Managed Services’ een compleet pakket van diensten voor het beheer van ICT-infrastructuur, dat Nobel aanbiedt. Nobel, dat zich op kleine en middelgrote bedrijven met 50 tot 1500 werkplekken richt, verwacht dat met name de grotere klanten belangstelling hebben voor de ITSM-suite, om de eigen IT-organisatie te ondersteunen.

Nobel, ICT-dienstverlener met vestigingen in Naarden en Den Bosch, houdt zich bezig met applicatie-ontwikkeling, ICT-infrastructuur oplossingen en ICT-beheer. Nobel beheert in het totaal meer dan 40.000 werkplekken en enkele honderden servers bij klanten. "Met name grotere organisaties willen IT Service Management liever in eigen huis houden", zegt Michel van der Meer, die bij Nobel verantwoordelijk is voor de samenwerking met FrontRange. "We kunnen hen nu de ITSM-suite van FrontRange Solutions aanbieden. Die is met modules voor onder meer incident management, problem management, change management, configuration management, release management, service level management, self service en IT-helpdesk niet alleen heel compleet, maar ook volledig ITIL-gecertificeerd. Groot voordeel is ook, dat de ITSM-suite op de .Net technologie van Microsoft ontwikkeld is. Dat maakt de integratie met andere toepassingen, onderhoud en de schaalbaarheid veel gemakkelijker." Nobel heeft al die voord
elen aan den lijve ondervonden, want het bedrijf gebruikt de ITSM-suite van FrontRange Solutions ook voor het beheer van de eigen IT-voorzieningen.

"We zijn erg blij met Nobel als partner", zegt Cees Broer, die verantwoordelijk is voor de sales en marketing van FrontRange Solutions in de Benelux. "Vooral omdat Nobel een partner is met een behoorlijke omvang, die veel kennis heeft van IT-beheer. Nobel is bovendien voornamelijk actief in de midmarket, waar wij ons met ITSM ook vooral op richten." John van Engelenburg, marketing manager bij Nobel kondigt de nodige acties aan: "We zullen de komende tijd veel investeren in marketing. Onze business consultants zullen actief prospects benaderen. Daarnaast organiseren we zelf een aantal events over IT-beheer en participeren we in evenementen van derden."

Meer over

DienstenITSM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Navo in zee met Google, 1 miljard voor TCS (en meer)

    omnibusvoorstel privacy
    Governance & Privacy

    AP: gevolgen Omnibusvoorstel niet goed onderzocht door EC

    Cloud & Infrastructuur

    Tweede Kamer maakt zich druk om verkoop Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    EU komt met eenvoudiger digitale regels

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw datacenter Digital Realty in Schiphol, KKR stapt in Techone (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs