Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

ConceptSales wordt SilverBack-distributeur

07 april 2007 - 23:10ActueelGovernance & PrivacyConceptsales

ConceptSales, een Nederlandse ict-dienstverlener, heeft een overeenkomst gesloten met SilverBack Technologies, een leverancier van it-beheerproducten.

Binnen de overeenkomst is ConceptSales per direct de officiële distributeur van de SilverBack-producten geworden voor de Benelux. Met de overeenkomst versterken beide ondernemingen hun relatie en wordt een betere service voor de Benelux-markt gerealiseerd.
"ConceptSales heeft SilverBack geholpen met de introductie van de producten op de Benelux-markt, aangevuld met lokale ondersteuning, installatie en training", aldus Bruce Lutz, Director of International Sales bij SilverBack Technologies. "Als distributeur zal ConceptSales nu zorgen voor de verdere verbetering van de service en de klanttevredenheid. We hebben veel vertrouwen in de mogelijkheden van ConceptSales om ons klantenbestand te voorzien van verkoop- en technische ondersteuning van het hoogste niveau."

ConceptSales biedt met het Create Profit-programma aan it-dienstverleners een oplossing die effectief leidt naar een snelle start met succesvolle diensten. De SilverBack-technologie is een essentieel onderdeel van dit programma.
"SilverBack's distributiemodel helpt eindgebruikers te profiteren van de toonaangevende SilverBack-technologie via partners zoals ConceptSales", aldus Simon Voogd, Senior Program Manager bij ConceptSales. "Traditionele tooling kost tienduizenden euro's in aanschaf en daarna nog eens maanden om in te richten. Daar bovenop komt nog het beheer van de omgeving, zoals updaten etc. SilverBack doet dit via een all-in maandbedrag. Dit vergt dus weinig opstartkosten en biedt een flexibele en transparante kostenstructuur. Wij bieden de SilverBack-software, evenals training en ondersteuning. Dit maakt deel uit van onze strategie om voor onze ict-partners een snelle groei te realiseren op het gebied van managed services."

SilverBack is specifiek ontworpen om te worden ingezet door managed services-aanbieders. De ‘multi-tenant'-structuur maakt het mogelijk meerdere klanten onafhankelijk van elkaar te beheren vanuit dezelfde beheeromgeving. Hiertoe hoeft die beheeromgeving niet opnieuw te worden ingericht, ontwikkeld of bijgehouden. Klanten profiteren van geïntegreerde bewakingsexpertise die snel en goedkoop beschikbaar is. Met name klanten met veel locaties maken optimaal gebruik van de vele voordelen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Europese regels drijven digitale infrastructuur in handen van niet-Europese giganten

    inhaalrace behind the curve
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: Euro-tech steunt DSA, ciso’s behind the curve, massaclaim labhack loopt in miljoenen (en meer)

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Informatiebeveiliging in de zorg: wat houdt de NEN 7510 in?

    eigenwijs overmoed overconfidence
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: phishing nummer één wegens overmoed, klok tikt voor cio’s (en meer)

    Leeftijdsverificatie
    ActueelGovernance & Privacy

    Bluesky kan kosten strenge leeftijdscontrole niet dragen

    ActueelSecurity & Awareness

    Anti-phishingtraining sorteert nauwelijks effect

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs