Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Trend Micro introduceert Network VirusWall Enforcer 1200

25 april 2007 - 10:24ActueelCloud & InfrastructuurTrend Micro

Trend Micro introduceert een tweede-generatie appliance voor Network Access Control (NAC), de Network VirusWall Enforcer 1200. Trend Micro richt zich met de nieuwe appliance op middelgrote en grote bedrijven.

Met deze oplossing kunnen supportteams ervoor zorgen dat alle apparaten – beheerde en niet-beheerde, en lokaal en op afstand – voldoen aan beveiligingsregels voordat ze toegang krijgen tot bedrijfsnetwerken. De Network VirusWall Enforcer 1200 is ideaal voor kleinere vestigingen van bedrijven, nevenvestigingen en VPN-netwerken.

Als een van de eerste appliances voor de middenmarkt is de Network VirusWall Enforcer 1200 volledig afgestemd op de prestatie-eisen van dit segment. De appliance biedt onder andere functionaliteit voor het scannen van apparatuur op beveiligingssoftware, kritische patches en actuele updates. De appliance combineert fijnmazige beleidscontrole met automatische wormpreventie. Veel webgebaseerde bedreigingen, zoals wormen en bots, zorgen voor een onmiddellijke besmetting wanneer er verbinding is met het internet. De Network VirusWall Enforcer 1200 zorgt voor directe bescherming door alle netwerkverkeer eerst te filteren en bedreigingen te detecteren en tegen te houden.

De nieuwe appliance van Trend Micro voor Network Access Control is een ideale oplossing voor middelgrote bedrijven. Deze bedrijven beschikken vaak niet over de benodige IT-middelen, maar vereisen toch hoogwaardige functionaliteit en prestaties. Ook willen ze op vaste basis strategisch samenwerken met technologieleveranciers. Trend Micro kreeg in dit 'samenwerking'-verband de hoogste beoordeling van Amerikaanse CIO's in CIO Insight. Dit onderzoek uit 2006 richtte zich op drie kerncategorieën: leverancierswaarde, betrouwbaarheid en loyaliteit. CIO's werd gevraagd naar de manier waarop leveranciers aan verwachtingen voldeden, bedrijfsproblemen oplosten en flexibiliteit en responsiviteit toonden. Trend Micro behaalde een hoge score en was de enige leverancier van contentbeveiliging, die de top 10 behaalde.

De nieuwe appliance is onderdeel van de Network VirusWall-productfamilie en kent een prijsstelling die past bij het marktsegment. In een overzicht van Network Access Control-producten in InfoWorld (februari 2007) behaalde de Trend Micro Network VirusWall Enforcer 2500 de hoogste score. In het artikel 'NAC Smorgasbord: Four Ways to Police the Network' prees InfoWorld de Enforcer 2500 voor de veelomvattende, browsergebaseerde NAC policy managementinterface. Deze vereenvoudigt de configuratie van beleidsregels en biedt beheerders een makkelijk inzetbare optie voor het schoonmaken van eindpunten. InfoWorld noemde ook de integratie met Active Directory en LDAP duidelijke voordelen, omdat beheerders in die omgevingen kunnen differentiëren naar geauthenticeerde en niet-geauthenticeerde gasten en medewerkers.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Cloud & Infrastructuur

    DDA waarschuwt: ai‑golf legt zwakte datacentersector bloot

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Carrière

    Deel ASML-engineers pruimt Elon Musk niet

    Werkplek & Beheer

    Nominaties: 10 sterke ict-projecten in het mkb

    Data & AI

    Nominaties: 10 veelbelovende tech startups

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs