Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Groeiend CDG Europe zet zinnen op security

27 april 2007 - 09:19ActueelOperating SystemsCDG

Distributeur CDG Europe heeft in 2006 een flinke groei doorgemaakt. De distributeur biedt zijn resellers een steeds breder portfolio van software en trainingen. Een nieuw focusgebied is security.

Imre Hüsen, sales- en marketingmanager bij CDG Europe, vertelt: "In 2006 maakten we een groei door die boven verwachting was. Daardoor nemen we nu nieuwe mensen aan. De groei kwam vooral op het conto van de verkoop van Citrix, VMWare en trainingen voor de softwaremerken die we voeren. Sinds de overname van Softricity door Microsoft hebben we bijvoorbeeld meer trainingen kunnen geven. Eindgebruikers komen via onze partners ook vaak trainingen volgen, bijvoorbeeld voor Citrix. Onze partners kunnen eveneens verdienen aan onze trainingen."
Een nieuw focusgebied is security, aldus Hüsen. "We distribueren Secure Computing, dat oplossingen levert voor SSL en Intrusion Detection. Ook distribueren we Citrix, Eye Digital Security en RES als security-oplossingen. We geven resellers kennis en kunde om consultancy rond security-oplossingen te verkopen."
CDG verwacht verder goede zaken te doen met Ardence, dat onlangs door Citrix is overgenomen en waarvoor het tot 2008 exclusief distributeur is. Hüsen: "Dit pakken we op met PQR, Cam IT Solutions, IT Oost Nederland en Login Consultants."
Hüsen verwacht met partners samen te werken op het gebied van recrutering van nieuwe werknemers. "Dat moet plaatsvinden in de CDG Academy. Hierin werkt CDG samen met PQR, LogicaCMG en PC-Ware, waarbij er naar goed gekwalificeerd personeel wordt gezocht. CDG leidt mensen op die een niveau van MBO-plus of HBO hebben."

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs