Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Targus tart dieven

14 mei 2007 - 11:08ActueelInnovatie & TransformatieTargit

Om de 53 seconden wordt er een draagbare computer gestolen, en volgens de FBI wordt 97 procent hiervan nooit teruggevonden. Targus, ’s werelds toonaangevende producent van notebooktassen en accessoires, lanceert nu vier nieuwe veiligheidssloten die zorgen voor een maximale preventieve beveiliging.

De draagbare computer heeft allang de desktop/vaste computer ingehaald. Een notebook biedt de vrijheid om thuis te werken of om te flexwerken. Maar deze vrijheid brengt ook een risico met zich mee – want het is natuurlijk veel gemakkelijker voor een dief om weg te glippen met een draagbare computer onder de arm, dan om weg te komen met een desktop en de er achteraan slepende snoeren.

Targus vangt dit steeds groter wordende risico op met vier nieuwe veiligheidssloten, die met behulp van gegalvaniseerde stalen kabels, videopoort-sloten en viercijferige codes, het de dieven bemoeilijken de computer te stelen. Drie hiervan, de cijfercombinatiesloten Defcon CL, Defcon CL Ultra Max en de Defcon CL Armor beveiligen de pc's, LCD's en/of notebooks die voorzien zijn van een beveiligingssleuf. De twee meter lange fiberkabel van gegalvaniseerd staal kan men eenvoudig bevestigen aan vaste objecten door middel van de bijgeleverde stalen basisplaat, voor een maximale preventieve beveiliging.

Ook biedt Targus de Videopoort beveiligingsoplossing voor een preventieve beveiliging van de computer.
"Het idee van deze beveiligingsoplossingen is dat deze in de Video-/VGApoort van de computer worden vastgezet. Als een dief probeert de kabel uit de VGA poort computer te trekken, dan trekt het slot een gedeelte van de harddisk mee en richt zo veel schade aan. Op deze manier kunnen we de hardware van bedrijven preventief beveiligen," vertelt Mona Kroon, Corporate Sales Manager van Targus in Nederland.

Als een computer wordt gestolen, is het grootste probleem vaak niet dat de computer weg is – maar dat alle rapporten, emails en bedrijfsgevoelige informatie op de draagbare computer verloren gaan.

"Veel bedrijven hebben tegenwoordig gevoelige persoonsgegevens van hun medewerkers en vertrouwelijke economische en strategische informatie op hun computers staan. Dat betekent dat bescherming van de computer tegen diefstal essentieel is," besluit Mona Kroon.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Het beste lijstje van 2025

    Innovatie & Transformatie

    SandGrain krijgt 13,5 miljoen voor iot-beveiliging met hardware

    Innovatie & Transformatie

    Nxtgen: Nederlandse hightech moet strategische posities innemen

    Innovatie & Transformatie

    Imec krijgt geld voor doorbraak bij quantumcomputers

    shutterstock_2618157341 FrenkyAlon 16x9
    Overheid

    Hernieuwd CIO-stelsel zet digitale transformatie Rijk in hogere versnelling

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs