Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Hitachi Data Systems introduceert nieuwe storage-oplossingen

15 mei 2007 - 08:573 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurHDS

Hitachi Data Systems (HDS), wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi, kondigt verschillende storage-innovaties aan.

Hitachi Thin Provisioning software is een grootschalige virtualisatielaag waardoor organisaties binnen één geïntegreerde oplossing kunnen profiteren van de voordelen van consolidatie van externe storagevirtualisatie. De software is beschikbaar op het nieuwe Hitachi Universal Storage Platform V (USP V). De productintroducties zijn een concreet resultaat van de nieuwe Service Oriented Storage Solutions-strategie (SOSS) van HDS waarmee storage toegewezen kan worden op basis van behoefte in plaats van op basis van technische beperkingen.

De nieuwe virtualisatiesoftware van HDS kan een bijna oneindige hoeveelheid – 247 petabytes – aan virtuele storagecapaciteit beheren. Hiermee neemt het alle capaciteitsbeperkingen weg voor bedrijven die hun storage en het beheer willen centraliseren. Ook kondigt HDS software aan voor het creëren van storage-pools, waarmee honderden disk drives tegelijk een input/ output (I/O) verzoek kunnen verwerken. Hiermee wordt een aanzienlijke performanceverbetering doorgevoerd voor bedrijfskritische applicaties.

Het Hitachi Universal Storage Platform V biedt een nieuw type volumebeheer. Het storagesysteem verwerkt 3,5 miljoen IOPS (input output operations per seconde). Dit is een performance-verbetering van 40 procent. Met de nieuwe Hitachi Dynamic Provisioning software kunnen klanten virtuele disk-capaciteit alloceren gebaseerd op hun toekomstige behoeften zonder van tevoren fysieke disk storage te hoeven toewijzen. Als de behoefte aan meer fysieke diskruimte opkomt, dan kan de capaciteit direct ingekocht worden. De implementatie is daarbij eenvoudig, zonder dat de applicaties hoeven te worden onderbroken. Hitachi Dynamic Provisioning software is te gebruiken bij disks van ieder RAID-niveau (10,5,6) waardoor klanten maximale flexibiliteit houden binnen hun storage-omgeving. Hiermee is Hitachi Dynamic Provisioning software geschikt om op efficiënte wijze zeer grote hoeveelheden data te beheren.

"Hitachi laat met zijn portfolio storagediensten en -producten het hoogste niveau van hardware- en software-integratie zien", zegt Claus Mikkelsen, chief scientist bij Hitachi Data Systems. "Hoewel een storagesysteem heel effectief kan zijn, is het niet compleet als de eindgebruiker zich aan fysieke grenzen van de capaciteit moet houden. Stel je een storage service platform voor dat alle beperkingen in ontwerp en performance teniet doet. Een platform met vrijwel geen limiet. De USP V voegt virtueel alle heterogene storagesystemen samen en presenteert ze als een harmonieus geheel waarbij capaciteit op maat kan worden toegewezen en kan worden gepartitioneerd."

Doordat er minder fysieke disks vereist zijn verbruikt een storage-omgeving met Hitachi Dynamic Provisioning Software minder ruimte, stroom en koeling. Daarbij wordt door optimaal gebruik van de capaciteit de TCO verminderd. Verder is er door de automatische toewijzing van storagecapaciteit geen sprake van onderbreking van applicaties.

Hitachi Dynamic Provisioning software is in te zetten in combinatie met Hitachi Virtual Partition Manager software. Zo kan een link worden gelegd tussen disks, cache en poorten voor het creëren van nieuwe virtuele storage-machines met ieder een eigen virtueel serienummer. Klanten kunnen thin provisioning software toepassen op interne storage en in virtuele storage machines.

670 procent meer storage-capaciteit
Met de uitbreiding van de HDS Universal Volume Manager software wordt er een virtueel storage systeem gecreëerd dat 247 petabyte ondersteunt. Dit betekent 670 procent meer storage-capaciteit dan de originele versie en 24,600 procent meer capaciteit dan ieder ander storage-systeem ter wereld. Met de vernieuwde Hitachi Universal Volume Manager kunnen klanten hun bestaande storage organiseren, datamigratie vereenvoudigen en onbenutte storage- en archiefcapaciteit consolideren.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenters moeten de luiken opengooien

    Laptop in brand
    Werkplek & Beheer

    Van incident naar impact: waarom ‘dex-it’ strategisch maakt

    Carrière

    Kort: ASM bouwt nieuw hoofdkantoor in Almere, Colaers terug op het oude Cegeka-nest (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Geheime Chinese kopie van ASML’s nieuwste chipmachine ontdekt in Shenzhen

    Overheid

    Staatssecretaris maakt draai: DigiD wél kwetsbaar door Amerikaanse wetgeving

    Carrière

    Rechter: Chinese hr-man Nexperia terecht buitenspel gezet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs