Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Minoru Kosuge nieuwe ceo Hitachi Data Systems

01 juni 2007 - 08:56ActueelCarrièreHDS
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Hitachi Data Systems (HDS) heeft Minoru Kosuge benoemd tot chief executive officer (ceo). Jack Domme, voormalig executive vice president Global Solutions Strategy & Development volgt Kosuge op als chief operating officer (coo) bij HDS.

HDS heeft met Kosuge een ervaren opvolger voor de naar HP vertrekkende Dave Roberson. Zowel Kosuge als Domme hebben bij HDS een uitgebreid track record opgebouwd in het creëren en leveren van Service Oriented Storage Solutions. Kosuge had de leiding bij het ontwerp van het Hitachi Universal Storage Platform. Daarnaast was hij verantwoordelijk voor het wereldwijde team dat zich onder andere bezighoudt met de corporate- en productstrategie. Daarvoor was Kosuge division president van Hitachi's Disk Array Systems Division (RSD) in Japan, waar hij verantwoordelijk was voor de ontwikkeling van de modulaire storage-systemen van Hitachi.

"Door de vele aandacht voor innovatie heeft Hitachi herhaaldelijk storage-oplossingen geïntroduceerd waarmee klanten een indrukwekkende return on investment (roi) kunnen realiseren," zegt Minoru Kosuge, ceo van Hitachi Data Systems. "Ik zie ernaar uit om met Jack Domme en ons team samen te werken om de groei van HDS voort te zetten en ons marktaandeel verder uit te breiden."

Jack Domme, coo van Hitachi Data Systems: "De laatste twee jaar heeft Hitachi belangrijke stappen gezet in de uitbreiding naar groeimarkten en het creëren van nieuwe omzetmogelijkheden. Ik ben blij met de kans een organisatie te mogen leiden die erg succesvol is geweest in het aangaan van uitdagingen die klanten hebben op het gebied van het beheren van de explosieve groei van gestructureerde data. Met nieuwe oplossingen als het Hitachi Content Archive Platform V2 zijn we klaar om ook de leiding te nemen in omgevingen met ongestructureerde data."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Meer of minder beloning door ai?

    Carrière

    Maakt ai de programmeur overbodig?

    Carrière

    Een verloren seizoen begint met slechte voorbereiding, ook bij erp-migratie

    IT Strategy & Transformation

    Kort: Bedrijven blijven hangen in ai-pilots, veel ontslagen in tech-sector (en meer)

    Carrière

    Kort: Bouw schreeuwt om BIM-experts, onterecht ontslag na geheime monitoring (en meer)

    Data & AI

    Nieuw Europees netwerk onderzoekt ai in de rechtbank

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs