Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Flexibel te veranderen applicaties

15 juni 2007 - 15:22ChannelGovernance & PrivacyOutSystems
Redactie Computable
Redactie Computable

Na het lezen van de laatste Channelweb-columns kom je tot de conclusie dat bedrijfssoftware de komende jaren voor resellers een interessante groeimarkt blijft. Verder blijkt er grote behoefte te bestaan aan meer flexibiliteit om snel te kunnen inspelen op veranderende bedrijfsbehoeften en marktomstandigheden. Daarom is flexibiliteit bij steeds meer projecten een zwaarwegend selectiecriterium. Voor bedrijven die al jaren met starre erp-systemen werken, lijkt flexibiliteit een niet te realiseren droom, of soms zelfs een nachtmerrie te worden. Onlangs heeft Coca Cola nog volop het nieuws gehaald met distributieproblemen, die waarschijnlijk te wijten zijn aan moeilijk te beheersen bedrijfssoftware.

Hoe is bedrijfssoftware dan wel flexibel te maken, met de integratielagen van Oracle en SAP? Gezien de licenties en consultancyuren die daarmee te verkopen zijn, worden deze oplossingen waarschijnlijk het meest gepromoot! Een andere aanpak is te kiezen voor een platform dat speciaal ontwikkeld is voor innovatieve en aan verandering onderhevige bedrijfssoftware. Behalve dat de ‘time-to-market' bij gebruik van zo'n platform aanzienlijk korter is, biedt het ook de mogelijkheid om snel en foutloos wijzigingen door te voeren. Daardoor dalen de onderhoudskosten drastisch, dus een veel lagere TCO, en kunnen bedrijven meegroeien met de innovatiekansen. Zo worden it-systemen ‘enablers' in plaats van ‘disablers'.

Dat zo'n nieuwe ontwikkelomgeving een interessant alternatief is om applicaties flexibeler te maken, blijkt uit vele toepassingen. Internet beveiliger SurfControl heeft een nieuw portaal ontwikkeld om alle communicatie tussen de channelorganisatie en haar partners te stroomlijnen. Groothandelsbedrijf Wasco heeft een complete digitale productcatalogus mobiel toegankelijk gemaakt voor installateurs, terwijl E.ON en Oxxio het gebruiken om er bedrijfsapplicaties voor de snel veranderende energiesector mee te ontwikkelen.

Arnoud Hablous
Sales Manager Noord-Europa bij OutSystems

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    4 reacties op “Flexibel te veranderen applicaties”

    1. remco van der lans schreef:
      18 juni 2007 om 14:30

      Outsystems is een geweldig flexibele solution, daarnaast heeft het bedrijf een geweldig database met referentie klanten

      Login om te reageren
    2. Wim kooyman schreef:
      12 juli 2007 om 14:13

      Met dit artikel wordt coca cola wel heel hard op feiten gedrukt dat ze moeilijk hun bedrijfsapplicatie onder controle kunnen houden.

      Login om te reageren
    3. Piet schreef:
      16 juli 2007 om 09:14

      OutSystems is een geweldig flexibele solution, we hebben hier intern onze sales CRM systeem erop draaien met daaraan gekoppeld alle financiele en logistieke programma. Ik denk dat het niet lang duurt voordat een van die grote spelers wakker wordt en ziet hoe gemakkelijk het programmeren is in een standaard taal .Net of Java. Onbegrijpelijk dat zo bedrijf als Coca Cola niet wakker wordt en juist voor een goede flexibel integratie gaat.

      Login om te reageren
    4. Henk van Zanten schreef:
      9 augustus 2007 om 06:53

      Mijn ervaring met OutSystems is geweldig het bedrijf doet precies wat ze zeggen flexibel en snel en daar komt ook nog bij dat het vaak met zero risk projectmatig wordt aangevlogen.

      Dit is echt een bedrijf waar we in de toekomst nog veel van gaan horen.

      Henk

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs