Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Distributieovereenkomst tussen Izecom en Acal

21 juni 2007 - 13:01ActueelCloud & InfrastructuurACALIzecom
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Nog niet eens alle handtekeningen zijn gezet, maar CRN Nederland kan nu al exclusief melden dat e-mail encrypter Izecom binnenkort in Europa via distributeur Acal te verkrijgen is.

De Engelse tak van Acal en het van oorsprong Nederlandse Izecom hebben mondeling inmiddels een distributieovereenkomst bereikt, de handtekeningen onder het contract zijn nog slechts een formaliteit. Met het Engelse deel van Acal is echter afgesproken dat Izecom in alle landen gaat verschijnen waar Acal operationeel is en dus zal op korte termijn het e-mail encryptieprogramma ook in Nederland beschikbaar komen. "We waren al in Nederland te koop", zegt Izecom-ceo Christine Karman, "maar we leverden vooral zelf aan de resellers. Sebucon was wel al distributeur, maar zij richten zich vooral op België en Luxemburg. Acal Nederland gaat nu dus zeer binnenkort de Nederlandse markt voor ons bedienen."

Niet dominant
De keuze voor Acal was voor Karman niet zo moeilijk. Karman: "Zij hebben de expertise in huis en hadden nog niets met e-mail encryptie in het portfolio. Ze zijn niet dusdanig dominant dat wij niet meer in hun portfolio zouden opvallen. Daarnaast is niet iedere distributeur geïnteresseerd in een nieuw product, maar Acal wel. Allerlei factoren dus om voor elkaar te kiezen."

Navraag bij de Nederlandse tak van Acal leert dat de Europese distributieovereenkomst zo vers is, dat bijna niemand nog hierop kan reageren. Toch is salesmanager Gilbert de Rijke bij de deal betrokken geweest en kan dus als beste iets over de overeenkomst zeggen. "Technisch is hun product erg mooi en de vraag naar e-mail encryptie neemt steeds verder toe", zegt De Rijke. "Het is een goed alternatief voor een duur en moeilijk te doorgronden PKI-omgeving. Daarnaast hadden wij nog niet een dergelijk product in ons portfolio waardoor dit een welkome aanvulling is."

Certificeren niet verplicht
Als we De Rijke mogen geloven was Acal twee jaar geleden al geïnteresseerd in Izecom, maar gingen de bedrijven toen niet met elkaar in zee omdat 'Acal er nog niet klaar voor was'. De Rijke: "Izecom is niet zomaar een doosje, er komt een heel implementatietraject bij kijken. We gaan daarom onze resellers trainen om dit te gaan doen. Resellers die zich certificeren, krijgen een betere marge dan ongecertificeerde resellers. Verder zal de service altijd door een gecertificeerde reseller worden gedaan, waarbij ongecertificeerde partners wel de factuur zullen versturen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs