Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Zyxel introduceert nieuw communicatieconcept

26 juni 2007 - 12:37ActueelCloud & InfrastructuurZyxel

Zyxel, leverancier van ip-oplossingen, heeft tijdens de finale van het EK Onder 21 in Groningen een nieuw communicatieconcept gelanceerd.

Zyxel had een aantal partners en klanten in de Euroborg in Groningen uitgenodigd voor de presentatie van het nieuwe concept en om te kijken naar de wedstrijd Nederland tegen Servië, die met 4-1 glansrijk door Oranje werd gewonnen. Daarvoor was er een diner met een spannend verhaal van gastspreker Henk de Velde, die vele malen over de wereld is gezeild en het ruim 9 maanden moest uitzingen op een schip dat was vastgevroren in Russische wateren.

‘Ontmoet de wereld' is het nieuwe concept van Zyxel in de Benelux. In de markt voor ip-netwerkoplossingen profileerde Zyxel zich tot nu vooral als leverancier van producten. Dat is echter niet de essentie, aldus Zyxel, dat vindt dat het meer kan betekenen: "Alle oplossingen van Zyxel zorgen er immers voor dat een gebruiker direct in contact kan komen met de hele wereld, en dat alles met een perfecte kwaliteit. Vandaar: Ontmoet de wereld." Het communicatieconcept moet volgens Zyxel zorgen voor een positieve lading van het merk in de Benelux.

Euroborg is een project op het gebied van wonen en werken in het centrum van de stad Groningen. Het Euroborg-stadion neemt binnen dit project een centrale positie in. Bovendien is het de thuisbasis van FC Groningen en onlangs het toneel voor onder meer de finale van het EK Onder 21. Om elke wedstrijd in het Euroborg tot een onvergetelijke belevenis te maken, moeten alle communicatiemiddelen goed op elkaar afgestemd zijn. Te denken valt aan de toegangscontrole, betalingsvoorzieningen en asp- en (draadloos) internetverkeer. Met behulp van deze laatste mogelijkheid kunnen verslaggevers en fotografen op efficiënte wijze hun wedstrijdverslagen en foto's afleveren.

Visser Communicatie uit Winsum, een partner van Zyxel, heeft in opdracht van Euroborg een hypermoderne glasvezelring onder het stadion aangelegd, waarbij gebruik wordt gemaakt van Zyxel (draadloze) netwerkapparatuur. Om de extra communicatiestromen in verband met het EK Onder 21 nog sneller en effectiever te verwerken, is op verzoek van de UEFA bovendien nog extra Zyxel-apparatuur geplaatst. De kantoren in het stadion staan overigens ook vol met Cisco ip-telefoons en HP-desktops.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Hack beïnvloedt omzet binnen 24 uur, Oranje-kijkers massaal online (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Simac wil met Nederlands cloud- en ai-platform weg omhoog inslaan

    Innovatie & Transformatie

    Rotterdam gaat quantumbeveiligde communicatie in de praktijk testen

    Overheid

    Gov.nl is in twee à drie jaar terug te verdienen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    Nederlandse drone-industrie krijgt forse impuls

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs