Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Zyxel introduceert nieuw communicatieconcept

26 juni 2007 - 12:37ActueelCloud & InfrastructuurZyxel

Zyxel, leverancier van ip-oplossingen, heeft tijdens de finale van het EK Onder 21 in Groningen een nieuw communicatieconcept gelanceerd.

Zyxel had een aantal partners en klanten in de Euroborg in Groningen uitgenodigd voor de presentatie van het nieuwe concept en om te kijken naar de wedstrijd Nederland tegen Servië, die met 4-1 glansrijk door Oranje werd gewonnen. Daarvoor was er een diner met een spannend verhaal van gastspreker Henk de Velde, die vele malen over de wereld is gezeild en het ruim 9 maanden moest uitzingen op een schip dat was vastgevroren in Russische wateren.

‘Ontmoet de wereld' is het nieuwe concept van Zyxel in de Benelux. In de markt voor ip-netwerkoplossingen profileerde Zyxel zich tot nu vooral als leverancier van producten. Dat is echter niet de essentie, aldus Zyxel, dat vindt dat het meer kan betekenen: "Alle oplossingen van Zyxel zorgen er immers voor dat een gebruiker direct in contact kan komen met de hele wereld, en dat alles met een perfecte kwaliteit. Vandaar: Ontmoet de wereld." Het communicatieconcept moet volgens Zyxel zorgen voor een positieve lading van het merk in de Benelux.

Euroborg is een project op het gebied van wonen en werken in het centrum van de stad Groningen. Het Euroborg-stadion neemt binnen dit project een centrale positie in. Bovendien is het de thuisbasis van FC Groningen en onlangs het toneel voor onder meer de finale van het EK Onder 21. Om elke wedstrijd in het Euroborg tot een onvergetelijke belevenis te maken, moeten alle communicatiemiddelen goed op elkaar afgestemd zijn. Te denken valt aan de toegangscontrole, betalingsvoorzieningen en asp- en (draadloos) internetverkeer. Met behulp van deze laatste mogelijkheid kunnen verslaggevers en fotografen op efficiënte wijze hun wedstrijdverslagen en foto's afleveren.

Visser Communicatie uit Winsum, een partner van Zyxel, heeft in opdracht van Euroborg een hypermoderne glasvezelring onder het stadion aangelegd, waarbij gebruik wordt gemaakt van Zyxel (draadloze) netwerkapparatuur. Om de extra communicatiestromen in verband met het EK Onder 21 nog sneller en effectiever te verwerken, is op verzoek van de UEFA bovendien nog extra Zyxel-apparatuur geplaatst. De kantoren in het stadion staan overigens ook vol met Cisco ip-telefoons en HP-desktops.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vier doden bij brand Egyptisch datacenter

    Start
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Vergunning voor datacenter EvoSwitch, piepjonge Perry haalt 1,6 miljoen op (en meer)

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs