Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

euroscript Delt excelleert in gecertificeerde specialisten

27 juni 2007 - 09:51ActueelSoftware & DevelopmentEuroscript

Eind 2006 is EMC|Documentum gestart met een certificeringsprogramma om zo deskundige, vakbekwame en productieve partners, klanten en werknemers te kwalificeren.

In december 2006 is het eerste certificeringsprogramma van EMC|Documentum gelanceerd onder de naam Content Management Associate Level Certification. Twee medewerkers van EMC Documentum technologypartner euroscript Delt, de Benelux technologie­dienstverlener gespecialiseerd in document- en content management oplossingen, waren in dit team van deskundigen opgenomen. Inmiddels heeft EMC|Documentum het aantal certificeringsprogramma's uitgebreid naar twee. Naast het Content Management Associate Level Certification (EMCPA) is het Content Management Application Development Specialist Certification (EMCApD) beschikbaar.

euroscript Delt telt inmiddels meer dan tien (10) gecertificeerde Documentum Proven Professionals (EMCPA) en al zes (6) Documentum Proven Specialist Professionals (EMCApD). In totaal zijn momenteel in heel Europa 39 gecertificeerde Documentum Proven Professionals.
"Het hoge aantal experts waarmee onze organisatie scoort binnen Europa, is een duidelijke erkenning van de inzet van euroscript Delt om het expertiseniveau over Documentum-toepassingen van medewerkers optimaal te houden", stelt Hans Zwartjens, directeur van Delt ICT Services. "De kennis die binnen euroscript Delt aanwezig is, wordt daardoor sterk onderstreept."

Het behalen van een dergelijke certificering vereist een brede kennis en ervaring op meerdere vakgebieden. Voor het behalen van het EMCPA is een brede kennis en ervaring vereist op het gebied van de technische fundamentals van Documentum. Een kandidaat dient onder meer te beschikken over kennis van de Documentum architectuur, diverse Documentum configuraties en Documentum Query Language (DQL).
Het behalen van het EMCApD is mogelijk via twee trajecten; door het afleggen van het examen EMC Proven Professional Server Programming Specialist of het examen EMC Proven Professional Web Application Programming Specialist, waarbij respectievelijk kennis vereist is over de Documentum Foundation Classes en de Documentum Web Development Kit.
Medio 2007 zal het certificeringsprogramma System Administrator (EMCSyA) gelanceerd worden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs