Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Canon lanceert nieuw partnerprogramma

29 juni 2007 - 07:513 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyCanon

Multifunctional en printing solutions -leverancier Canon heeft het Canon Partner Channel- (CPC-) programma gelanceerd. Doel is dat Canon en zijn partners nauwer samenwerken in de verkoop van diverse printing-oplossingen.

Ruim tachtig partners kregen het nieuws rond het CPC-programma te horen tijdens een bijeenkomst bij poloclub Vreeland. Channelmanager Rik van Zantwijk zegt dat het CPC-programma is ontwikkeld voor en door partners. Hierbij zijn drie soorten certificeringen. "We willen graag met partners nauwer samenwerken en zorgen voor meer nieuwe business en klanten. We hebben een team van zestien mensen binnen Canon die partners daarbij helpen."

Serieus bedrijf
Ron Jong, country sales director bij Canon Nederland, zegt dat het goed gaat met Canon Nederland, maar dat er samen met de partners nog veel meer te halen valt. "Canon Nederland haalt in de EMEA-regio al 3 jaar de hoogste groei. We zijn nu met Canon een Pan European Excellent Company. In 2010 moeten we een World Class Company zijn. Hierbij is elke reseller en klant voor ons belangrijk. Canon is een serieus bedrijf om zaken mee te doen." Jong zegt dat de top 250-bedrijven in de basis direct worden bediend, maar dat  partners steeds vaker worden betrokken bij deze topklanten qua fullfilment of dienstverlening. Natuurlijk blijven de Canon Business Centers actief, want die verkopen de hogere segmenten aan Canon producten en oplossingen aan het mkb en mkb +. De aantallen groei moet komen uit de onafhankelijke Canon-partners, aldus Jong. "Zij kunnen Canon-producten verkopen, zoals mfp's, kleurenprinters, scanners en lfp's. Canon wil hierbij met alle soorten partners samenwerken, zoals de kantoorvakhandel, ict-partners, megapartners, grafische partners en var's.

Nieuw logo
Jeroen Kruisweg, marketing director bij Canon, zegt dat partners binnen het CPC-programma uitgebreide marketingondersteuning krijgen, zoals op het gebied van direct marketing, (commerciële) trainingen en events. Via het Impress-programma krijgen partners steun om hun zaak en showrooms op te tuigen met Canon-vlaggen en -logo's. Per 28 juni 2007 heeft Canon voor de partners een nieuw logo ingevoerd. Kruisweg: "We richten ons op een duurzame relatie met de partners. We willen beter samenwerken door een efficiëntie it-integratie, een effectieve communicatie en het vastleggen van een channel committment."

Martin Trampe, algemeen directeur van Canon Nederland zegt tegen zijn partners dat het niet alleen om verkoop van producten draait. "Het is een ‘people's business'. Mensen staan centraal. Zowel Canon als zijn partners kunnen daardoor nog harder gaan groeien en daar wil ik hen graag bij gaan helpen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Van openSUSE naar Linux Mint: soms begint soevereiniteit gewoon opnieuw

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    Komeet
    Data & AI

    Kort: Nvidia stijgt als een komeet, Gartner ziet ai-uitgaven verder oplopen (en meer)

    Cover ezine mei 2026
    Security & Awareness

    Nieuw e-zine: Digitale soevereiniteit in de praktijk

    Security & Awareness

    De zwakste schakel telt

    Governance & Privacy

    Privacyclubs: koers VWS maakt zorgcommunicatie onnodig kwetsbaar

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs