Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Mobiliteit = winst?

09 juli 2007 - 06:52ChannelCloud & InfrastructuurF5 Networks
Redactie Computable
Redactie Computable

Je hoort het wel vaker van collega’s, de media of vrienden, dat mobiel werken de remedie is tegen allerlei soorten stress en spanning die het moderne leven met zich meebrengt. Maar wie pakt hier de winst van het mobiel werken? Je hebt altijd op elke plek toegang tot je business informatie, maar als we naar het hele plaatje kijken wanneer houd de werkdag op en wanneer zet je die Blackberry of laptop uit? De werkdagen zien er tegenwoordig anders uit dan twintig jaar geleden. Toen gingen mensen ’s morgens met een broodbak onder de bagagedrager van huis en ’s avonds om zes uur zat men weer achter de aardappels.

Mobiel werken wordt nu gezien als het nieuwe werken omdat je productiviteit erdoor wordt vergroot. Enerzijds is dit waar, als je alles daarlaat en alleen kijkt naar het feit dat je bij de werkplek kunt in de 'any-any-any' wereld buiten het kantoor. Maar anderzijds vergeten we de menselijke factor in het geheel. Wat doet die werknemer zo in zijn eentje thuis? We krijgen immers van jongs af aan les in lokalen, omdat supervisie en structuur de beste omgeving is om te werken en te leren. Op dezelfde wijze is een kantoor vaak een goede en gecontroleerde plek om effectief en productief te werken. Er zijn geen kids die aandacht vragen, X-boxen die verleidelijk vanuit de kast knipogen en de koffie staat altijd klaar!

Kijkend naar het aanmoedigingsbeleid om wel of niet mobiel te werken, dan moeten bedrijven een aantal zaken niet vergeten. Voor sommige werknemers is het een hof van Eden, voor andere werknemers is deze manier van werken een uitkomst. Kijk maar naar het slechte weer en het dagelijkse fileleed, dan is het handig als je thuis kunt doorwerken of alvast wat werk kan doen voordat je de deur uitgaat. Ook kan privé-tijd en werktijd flexibel worden ingedeeld. Kinderen naar school brengen of ophalen is mogelijk omdat je zelf je tijd kan indelen.

De vraag 'draagt mobiel werken bij aan de winstgevendheid van een bedrijf als mensen thuis werken?' kun je als volgt beantwoorden. Mobiliteit kun je toepassen omdat de technologie het toelaat maar ook omdat zowel het bedrijfsleven als ons persoonlijke leven drastisch is veranderd en daarom een flexibele werkplek vraagt. Mobiel werken is zo een winst voor beide partijen.

Fred Noordam
Country Manager Nederland bij F5 Networks

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Hallucineren, BAM in Droneview (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Haven van de toekomst: digitaal en klimaatneutraal

    Carrière

    Kort: Nieuwe KPN-cao mét reservistenregeling, Philips koopt Spectrawave (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Commerciële quantumcomputer komt dichterbij

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland voorzitter Europees digitaal consortium Edic

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs