Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Manhattan Associates behaalt certificatie van Microsoft Dynamics

19 juli 2007 - 10:20ActueelSoftware & DevelopmentManhattan AssociatesMicrosoft

De supply chain-oplossingen van Manhattan Associates hebben de ‘Certified for Microsoft Dynamics’-status behaald. De samenwerking van Manhattan Associates met Microsoft resulteert in technologie die de effectiviteit en efficiëntie van de supply chain optimaliseert bij klanten over de hele wereld.

Deze accreditatie laat prospects zien dat de supply chain-oplossingen van Manhattan Associates grondig getest en geoptimaliseerd zijn voor de Microsoft Dynamics-omgeving. Microsoft Dynamics is een lijn van geïntegreerde zakelijke en managementoplossingen die de supply chain en financiële en CRM-processen automatiseren en stroomlijnen.

Het verwerven van de certificatie aan de start van het ‘Certified for Microsoft Dynamics'-programma is een bewijs voor het marktleiderschap van Manhattan Associates en de sterke samenwerking met Microsoft. Manhattan Associates begrijpt de belangrijke rol die partners spelen in het leveren van complete internationale supply chain-oplossingen aan klanten Het bedrijf onderhoudt daarom een sterk netwerk met strategische handelspartners. De samenwerking met deze partners maakt het voor Manhattan Associates mogelijk om aan de IT-behoeften van bedrijven met een internationale supply chain te voldoen.

"We zijn erg toegewijd aan onze samenwerking met Microsoft en aan onze gezamenlijke klanten die via dit kanaal kopen", zegt Jan Heijblom, Sales Manager Central Europe van Manhattan Associates. "De wereldwijde uitbreiding van het partnerkanaal is erg belangrijk aangezien die ons ondersteunt bij de opbouw van internationale relaties en het leveren van diensten die geografische locaties en markten overstijgen."

De ‘Certified for Microsoft Dynamics'-status laat prospects zien dat Manhattan Associates voldoet aan de hoogste Microsoft-standaarden voor softwareoplossingen die ontwikkeld zijn door partners. Microsoft sluit partnerschappen op het gebied van softwareoplossingen voor productie, retail, professionele diensverlening, financiële dienstverlening, communicatiebureaus en overheidsdiensten. De integratie van Microsoft Dynamics met softwareoplossingen van zijn partners helpt mee aan de opbouw van een gestroomlijnde supply chain.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Data & AI

    Waarom voor taalmodellen kiezen – als werkelijke waarde in gestructureerde data zit?

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: NTT Data helpt Cargill aan private 5G, Groningen legt ai‑koers vast (en meer)

    Licentiewatch Microsoft
    Software & Development

    Grote prijsstijgingen voor Office 365 en Microsoft 365: bedrijven moeten opnieuw rekenen

    Software & Development

    Wolters Kluwer transformeert verder naar ai‑gedreven softwarebedrijf 

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Lucanet speelt in op nieuwe KvK-verplichting, geslaagde test laserlink tussen vliegtuig en satelliet (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs