Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Wim Hendriksen director channel sales APC-MGE

30 juli 2007 - 10:30ActueelNetwork SecurityAPC-MGE

APC-MGE, speler op het gebied van bedrijfskritische stroom- en koelvoorzieningen, heeft Wim Hendriksen benoemd tot Director Channel Sales van APC-MGE EMEA en Latijns-Amerika.

Na een carrière van ruim tien jaar in diverse salesfuncties bij achtereenvolgens AT&T, Lucent Technologies en Avaya, besloot Hendriksen drie jaar geleden om de overstap te maken naar een kleinere organisatie, het toenmalige APC.

Peter Uelen, Vice President Benelux, Nordics & Baltics: "Wim begon bij ons als account manager voor de Benelux en groeide afgelopen jaar door naar de functie van Channel Manager voor de regio Noord-Europa. Het doet ons genoegen dat Wim recentelijk de functie van Director Channel Sales EMEA and Latin America heeft geaccepteerd."

Begin dit jaar werd APC overgenomen door Schneider Electric, hiermee ontstond één van de grootste spelers wereldwijd op het gebied van bedrijfskritische stroom- en koelvoorzieningen, voor zowel ICT-, industriële als consumentomgevingen. APC werd samengevoegd met Schneider's andere dochter op dit gebied, MGE.

"In mijn nieuwe functie ben ik verantwoordelijk voor de sales door partners in de IT-, ET-, Retail- en OEM-kanalen van de nieuwe APC-MGE Power en Cooling Business Unit binnen Schneider Electric," aldus Hendriksen. "Daarnaast krijg ik de mogelijkheid om de strategie ten aanzien van partners te bepalen, met daarbij de verantwoordelijkheid voor de targets van mijn sales team."

Meer over

NetwerkbeheerNetworking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AI Agents

    Incentro eerste officiële LangChain-pa...

    AI-agents bouwen is één ding. Ze betrouwbaar in productie krijgen is iets anders. Als eerste officiële Platinum LangChain-partner in Nederland helpt Incentro organisaties nu ook lokaal met enterprise-implementaties, licenties en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Kort: Exact komt met financiële ai-assistent, HPE werkt nauwer samen met Oracle (en meer)

    Security & Risk

    Big Tech luidt noodklok: ai bedreigt kritieke infrastructuur

    Security & Risk

    NTT Data en Palo Alto Networks bundelen krachten voor veilige ai

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs