Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Avnet X-Fest sluit af met juichende kritieken

15 augustus 2007 - 07:37ActueelDigitale werkplekAvnet
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Avnet Electronics Marketing en Xilinx hebben hun X-fest- serie van technische workshops langs 90 steden wereldwijd afgerond. Er waren meer dan 7.000 bezoekers, naar eigen zeggen boven verwachting.

In Europa bracht de Silica-tak van Avnet Electronics Marketing de X-Fest-serie langs 25 locaties en trok meer dan 2000 bezoekers.

Na afloop namen bezoekers tools en praktische kennis mee om zelf systeemontwerpen te kunnen doen en uitdagingen aan te gaan rond embedded processing, DSP, energietoevoer, geheugeninterfaces en analoge front ends.

Bezoekers zouden hebben aangegeven dat de oplossingsgerichte aanpak de grootste trekker was en waren volgens Avnet Electronics Marketing meer dan tevreden over de technische inhoud van de workshops.

"Wat ik er leuk aan vond is dat het X-fest de technische mogelijkheden van de oplossingen liet zien. Daar kwam ik voor", zegt Rolf Thompson, een ontwerpingenieur bij het Amerikaanse L-3 Communications. "Ik was ook onder de indruk va de mix leveranciers die aanwezig was. Alle leveranciers die de Xilinx chipsets ondersteunen waren op één plek te vinden. Dat gaf ons een prima gelegenheid om met andere ingenieurs te praten en van hun ervaringen te leren."

"Het hoge bezoekersaantal en de overweldigende positieve terugkoppeling na de conferentie geven aan dat er behoefte is aan collaboratie", meent Tim Barber, vice president van global Xilinx marketing bij Avnet Electronics Marketing.

Chris Henry, vice president kanaalverkopen bij Xilinx: "Nooit eerder zijn zoveel FPGA-gerichte solution providers bijeen geweest op een globale schaal om zelf de technologie te kunnen ervaren."

Het X-Fest werd gesponsord door Agilent Technologies, Analog Devices, Eridon, Intel Flash Memory Group, Lauterbach, LynuxWorks, Micron, Murata, National Semiconductor, NEC Electronics, Samtec, Sharp Microelectronics, Synplicity, Texas Instruments en The MathWorks.

Er worden al plannen gesmeed voor een volgende X-Fest-serie, mogelijk rond het derde kwartaal van 2008.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Gekaapte landex­ten­sies tonen hoe kwetsbaar dns blijft

    Cloud & Infrastructure

    Private equity OEP stapt in bij technologiedistributeur Nexora

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs