Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Microsoft erkent Mercash met status Gold Certified Partner

15 augustus 2007 - 07:46ActueelSoftware & DevelopmentMicrosoft

Onlangs heeft Microsoft de Gold Certified Partner status toegekend aan Mercash Innovatieve Personele Systemen. Dit softwarebedrijf uit Hoorn (NH) brengt sinds zes jaar HRM- en Salarissystemen op de markt, specifiek ontwikkeld voor Microsoft Dynamics NAV.

Om de status te behalen moest worden voldaan aan uiteenlopende criteria, zoals het aantal tevreden referenten en het kennisniveau binnen het bedrijf. Daarnaast heeft een extern bureau de gecertificeerde producten van Mercash uitvoerig getest.

 

Wouter Bakker, directeur Mercash: "We zijn verguld met de toekenning van deze status. Het sterkt ons in de visie die wij hebben op HRM- en Salarissystemen in de huidige markt. Veel bedrijven houden deze applicaties immers liever buiten hun standaard systeem, vanwege de vermeende complexiteit ervan. Daardoor zijn ze aangewezen op externe organisaties, die de salarissen tegen relatief hoge kosten verwerken. Zij voeren de steeds veranderende maatschappelijke en politieke factoren op als reden voor de complexiteit. De oplossingen voor HRM en Salaris die wij ontwikkelen zijn volledig geïntegreerd met de standaard Microsoft Dynamics NAV database. Wijzigingen in wet- en regelgeving worden door middel van periodieke updates verwerkt in het inrichtingsmodel en daardoor buiten de software gehouden. Zo kunnen onze klanten het gehele HRM- en Salaristraject in eigen hand houden, zonder enig risico op fouten."

 

Eerder dit jaar werd Mercash al benoemd tot Independent Software Vendor (ISV). Deze titel wordt door Microsoft gegeven aan bedrijven die gecertificeerde softwareproducten ontwikkelen op basis van de Microsoft Dynamics standaard. Wat Wouter Bakker en zijn mede-oprichters betreft heeft Mercash nu de status die bij de start beoogd werd: "Ons doel was om de kennis die wij hadden van HRM en Salaris te verwerken in dedicaded producten op basis van de Microsoft standaard. Die opzet is geslaagd, getuige de brede klantenkring die onze producten naar tevredenheid gebruikt. Onlangs is daar de Atlant Groep, een grote Brabantse organisatie in de Sociale Werkvoorziening, aan toegevoegd. De erkenningen van Microsoft zijn hierbij een dikke pluim op ons werk. Een mooie uitdaging is nu nog om de prijs te winnen voor de meest innovatieve ISV, zoals jaarlijks uitgereikt tijdens de Microsoft Conference in Amerika. Maar dat is geen doel op zich; continuïteit en kwaliteit bieden aan onze klanten staat voorop."

Meer over

Microsoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software & Development

    TravelSpirit en 1TIS fuseren met Vortex aan boord

    Data & AI

    Avendar krijgt 2,2 miljoen euro voor ai-ondersteuning opsporing

    investeringen overname
    Software & Development

    SAP koopt open-sourceplatform Dremio en ai-bedrijf Prior Labs

    Overheid

    Rotterdam verbreekt samenwerking Centric voor nieuw belastingsysteem

    Software & Development

    SaaS‑po­ca­lyp­se: wie overleeft de ai-golf?

    Data & AI

    Kort: Atos bundelt krachten met Elastic voor ai-uitrol, 2 miljoen voor Delfts Fiducial (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs