Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

MessageLabs breidt Nederlands Associate-programma uit

07 september 2007 - 11:173 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyMessage Labs
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

MessageLabs, leverancier van geïntegreerde messaging- en webbeveiligingsdiensten, breidt zijn Associate-programma in Nederland uit.

Via een verbeterde technische ondersteuning, marketingmateriaal in het Nederlands en technische training, stelt het Associate-programma van MessageLabs organisaties en individuen in staat om snel de vruchten te plukken van de toenemende vraag naar managed security services.

Het programma biedt een aantrekkelijke commissie van 15 procent op elke succesvolle aanbeveling, contractverlenging en verkoopuitbreiding en vereist geen investering vooraf, noch een minimum omzetniveau. MessageLabs neemt de facturatie van de diensten en de technische ondersteuning voor zijn rekening, zodat de Associates zich kunnen concentreren op de verkoop en andere activiteiten.

Door deel te nemen aan het Associate-programma en de hoogstaande beveiligingsdiensten van MessageLabs te verkopen, kunnen Associates niet alleen hun eigen bedrijf verder uitbouwen door het aanboren van nieuwe inkomsten, maar ze kunnen eveneens hun klantenloyaliteit verhogen. Bij de succesvolle Associate-programma's die al lopen in Nederland, het Verenigd Koninkrijk, Duitsland en België bestaan de Associates ondermeer uit ITitdienstverleners, resellers, consultants, netwerkbeheerders en applicatie-dienstverleners.

Naarmate ondernemingen voor hun concurrentiepositie meer en meer afhankelijk worden van e-mail, instant messaging en het internet, wordt het ook steeds belangrijker om de desktop te beschermen tegen de dreigingen van spam, virussen en spyware. Aangezien het midden- en kleinbedrijf doorgaans over beperkte it-middelen en knowhow beschikt en hun it-managers met de dagelijkse taken van onderhoud en beheer bezig zijn, neemt de vraag naar managed security services toe. MessageLabs heeft dan ook de mkb-markt geïdentificeerd als een markt met een aanzienlijk groeipotentieel.

Erwin Bruinink van 2ICT verklaart: "Als MessageLabs Associate kunnen we onze volledige aandacht richten op het helpen van Nederlandse mkb'ers met hun behoeften voor internetbeveiliging in plaats van kostbare tijd te verliezen door administratie en beheer van deze diensten. Voor een mkb'er is de return on investment van vitaal belang. We hebben andere anti-spamoplossingen getest, maar deze hielden slechts 70 pocent van alle spam tegen. De spam werd dus enkel verminderd, niet gestopt, terwijl kosten bleven bestaan. MessageLabs slaagt waar andere spamfilers falen: gewoonweg ongewilde e-mailberichten wegfilteren en onze klanten tevreden stellen. Wij hebben positieve reacties gekregen van onze klanten die de MessageLabs-diensten gebruiken en blijven het aantal mkb'ers die superieure spambeveiliging ontvangen verder uitbreiden."

Richard Collins, vice president sales EMEA van MessageLabs verklaart: "De dreigingen voor de veiligheid van ondernemingen zijn niet te ontkennen en nemen alsmaar toe. Meer dan 70 procent van alle e-mailverkeer bestaat uit spam en vele virussen zijn in staat om een bedrijf gewoonweg lam te leggen. Dankzij ons Associate-programma, dat op een heel eenvoudige en gebruiksvriendelijke manier is opgezet, kunnen mkb'ers toegang krijgen tot managed security-diensten van de hoogste kwaliteit. De Associates van hun kant genereren extra inkomsten en MessageLabs wint nieuwe klanten en breidt zijn beveiligingsdienstverlening uit. Kortom, dit is een win-win-win-situatie voor alle betrokken partijen."

Enkele belangrijke aspecten van het Associate-programma zijn:
• 15 procent commissie op nieuwe contracten
• 15 procent commissie op contractverlengingen
• 15 procent commissie op verkoopuitbreidingen
• Marketingondersteuning via pakketcampagnes
• Verkoopondersteuning via telefoon en vergaderingen
• Eenvoudige contracten om aan klanten voor te leggen
• Facturatie en technische ondersteuning rechtstreeks beheerd door MessageLabs

Geïnteresseerde ondernemingen kunnen zich snel en eenvoudig inschrijven voor het MessageLabs Associate-programma via www.messagelabs.nl/partners/programs/associate.aspx.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    ‘Ai dwingt ons om risico’s opnieuw te definiëren’

    Software & Development

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Eelco Eerenberg
    Governance & Privacy

    Fiscus draait uitbesteding btw-systeem aan Amerikaanse Fast deels terug 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs