Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

LaCie introduceert de Ethernet Disk Mini Home Edition Personal Media Server

27 september 2007 - 10:01ActueelCloud & InfrastructuurLaCie
Redactie Computable
Redactie Computable

De nieuwe Ethernet Disk Mini Home Edition van LaCie is baanbrekend. Het is een 500GB* Personal Media Server waarmee gebruikers persoonlijke mediabestanden thuis en onderweg kunnen opslaan, bekijken, synchroniseren en delen.

Deze veelzijdige server is het eerste commerciële apparaat dat toegang op afstand via internet combineert met het streamen van multimediabestanden via DLNA-geschikte UPnP-mediaspelers. Daarnaast fungeert de Ethernet Disk Mini als iTunes Muziekserver. Deze Home Edition omvat ook speciale applicaties, zoals de DesktopMirror die computerbestanden kan back-uppen en herstellen op het apparaat om deze veilig te bewaren, te delen en op afstand te benaderen.

De Home Edition is al voorgeconfigureerd, zodat documenten, muziek, foto's en video's met ‘drag-and-drop'-gemak zijn te delen. Gebruikers hebben zo altijd toegang tot hun bestanden. Via de mediaportal van LaCie, HomeLaCie.com, kunnen gebruikers gratis op afstand over hun persoonlijke informatie beschikken. Axentra HipServ ondersteunt dit. Opgeslagen data is veilig en eenvoudig te bekijken via elke internetbrowser. En met het HipsServ-menu geeft de gebruiker vrienden en familie toegang door ze een e-mailuitnodiging te sturen. Lokaal kijken en delen van foto's kan op elke UPnP-tv, Xbox 360 of Playstation 3.

"De nieuwe Ethernet Disk Mini Home Edition is het eerste innovatieve online opslagapparaat", zegt Ward Bauwens, Area Manager Benelux bij LaCie. "Dit product slaat eenvoudig digitale foto's, familievideo's en een complete muziekbibliotheek op één locatie op, waarna gebruikers overal ter wereld toegang hebben. Het is nog nooit zo makkelijk geweest om onderweg foto's te delen met vrienden of documenten te back-uppen."

De Home Edition is een voordelige thuisserver die gebruikmaakt van Gigabit Ethernet. Dat zorgt voor eenvoudige dataoverdracht vanaf een pc of Mac. Met een extra USB 2.0-poort maken gebruikers een back-up naar een externe harde schijf. Ook kan de Home Edition een computer synchroniseren en back-uppen, zodat ook deze informatie overal beschikbaar is.

De grootste Ethernet Disk Mini Home Edition heeft met een opslagcapaciteit van 500GB ruimte voor ongeveer 500.000 foto's, 125.000 liedjes of 500 films.

 

Beschikbaarheid

De Ethernet Disk Mini Home Edition is vanaf eind oktober 2007 rechtstreeks bij LaCie verkrijgbaar of via het gespecialiseerde dealernetwerk voor een verkoopprijs van € 249,00 (incl btw). Voor meer productinformatie: www.lacie.nl

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs