Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Twinfield wederom in Top 3 ‘snelle groeiers’ van Inspiratienetwerk Skillcity

28 september 2007 - 08:59ActueelCloud & InfrastructuurTwinfield

Twinfield, speler in online administraties, is voor het tweede jaar op een rij door Skillcity uitgeroepen tot de Top 3 snelst groeiende ondernemingen in de regio Utrecht. De omzetgroei van 952 procent, vergeleken met een omzetgroei van 2771 procent in 2006, plaatste Twinfield op de derde plaats in de belangrijke lijst van Skillcity. De bekendmaking vond gisterenavond plaats in het café van Skillcity, een initiatief van de gemeente Utrecht met als doel om de innovatieve bedrijven in deze regio te stimuleren en te ondersteunen.

Skillcity meet jaarlijks de 'snelle groeiers' onder de ICT-ondernemingen in haar netwerk om daarmee verder inzicht te geven in de ontwikkeling van ICT-bedrijven in Midden-Nederland. De eerste rating vond plaats in 2006 onder honderd ICT-ondernemingen. In 2007 vergeleek Skillcity voor de rating alleen de omzet van de Top 20 uit 2006 met hun cijfers uit 2002. De twintig snelle groeiers zagen hun gezamenlijke omzet in deze periode met 300 procent toenemen van 23,5 miljoen euro naar 93,7 miljoen euro. De bedrijven creëerden gezamenlijk 581 arbeidsplaatsen in Midden-Nederland.

André Kwakernaat, directeur en medeoprichter van Twinfield is trots op de erkenning van Skillcity: "De organisatie bestaat uit een selecte groep ondernemers, die stuk voor stuk een scherp oog voor nieuwe ontwikkelingen binnen de ICT-sector hebben. Om binnen deze groep te behoren tot één van de snelst groeiende ondernemingen betekent erg veel voor ons. De erkenning steunt ons in de overtuiging dat we niet alleen op de goede weg zitten, maar ook dat er zeer veel groeimogelijkheden zijn als je netwerkcontacten optimaal is. Skillcity en haar deelnemers leveren hiervoor een belangrijke bijdrage, waar we uiteraard erkentelijk voor zijn."

Skillcity heeft Twinfield via een korte film in beeld gebracht. Bekijk deze op www.skillcity.nl/download/video/twinfieldwebsitedef.wmv

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs