Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Be Value versterkt commerciële team met twee managers

05 oktober 2007 - 09:56ActueelCarrièreBe Informed

Be Value, de Nederlandse ICT-dienstverlener voor kennisintensieve organisaties, heeft twee ervaren commerciële managers aangetrokken om het commerciële team te versterken. De beide managers zijn actief in een eigen regio en zullen hun expertise inzetten om opdrachtgevers in de overheid en de zakelijke dienstverlening te ondersteunen op het gebied van ICT-managementadvies, systeemontwikkeling en technische infrastructuren.

Tjarko de Jong is benoemd tot Commercieel Manager voor de regio Groningen. Hij is in die functie verantwoordelijk voor de commerciële contacten bij KPN, Achmea en de provincies Groningen, Friesland en Drenthe. Hiervoor werkte De Jong als Client Manager bij Atos Origin. Daar was hij onder meer commercieel verantwoordelijk voor de Nederlandse kabel- en telecommarkt. Voor Atos heeft De Jong diverse functies bij KPN vervuld. Hij was daar onder meer projectleider, service manager en account manager.

Rob Lammers is bij Be Value gestart als Commercieel Manager voor de regio Apeldoorn. Hij is verantwoordelijk voor de commerciële contacten bij overheidsinstellingen als Politie, Belastingdienst en Defensie. Ook Lammers is afkomstig van Atos Origin, waar hij 26 jaar gewerkt heeft. Hij heeft veel ervaring in de ICT; onder meer met software-ontwikkeling, informatieanalyse en project- en algemeen management. In diverse lijnmanagementfuncties heeft Lammers de commerciële contacten bij verschillende bedrijven onderhouden en verder uitgebreid.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Pijl naar rechts icoon

    Awareways

    Van awareness naar gedrag: mensgerichte cyber resilience in de praktijk
    Pijl naar rechts icoon

    Joris Zorg, HOB ICT en Cisco

    Het netwerk als sensor: De digitale transformatie van Joris Zorg (Joris Zorg, HOB ICT en Cisco)
    Pijl naar rechts icoon

    Wuunder

    Van checkout naar impact: Wuunder maakt duurzaam bezorgen de standaard
    Pijl naar rechts icoon

    Philips Medical Systems Nederland B.V.

    SIGNET maakt complexe medische procedures gepersonaliseerd en efficiënter (Philips Medical Systems Nederland B.V., Amsterdam UMC, Brain Science Tools BV, Braincarata BV, LifeTec Group BV, Machnet Medical Robotics BV, Philips Eletronics Nederland B.V., UMC Utrecht, Imeka, Modus Medical Devices Inc., Adas3D Medical SL, Galgo Medical SL en Imricor Medical Systems Inc.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Data & AI

    Kort: Miljoenenimpuls voor Maeconomy, Defensie begint proef met soevereine cloud (en meer)

    Carrière

    Bonden bij ASML willen vertrekregeling voor iedereen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Girls’ Day in Amsterdam, BAM calculeert met Acto In­for­ma­ti­se­ring (en meer)

    Security & Awareness

    Ot-security: markt in kaart

    hotelkeuken Accor
    Data & AI

    Kort: di­gi­ta­li­se­ring gaat aan horeca voorbij, SoftwareOne helpt Utrecht met ai (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs