Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BPM goeroe Jon Pyke in Raad van Advies VisionWaves

15 oktober 2007 - 10:10ActueelInnovatie & TransformatieVisionWaves

Jon Pyke, goeroe op het gebied van Business Process Management (BPM), neemt als eerste zitting in de Raad van Advies van VisonWaves. Jon Pyke wordt wereldwijd erkend als pionier op het gebied van BPM.

Hij is medeoprichter en voorzitter van de Workflow Management Coalition, een internationale organisatie gericht op het verbeteren en ontwikkelen van workflows en BPM standaardisatie en bekendheid. Daarnaast is hij sinds juli 2007 Chief Strategy Officer (CSO) van Cordys, het nieuwe software bedrijf van Jan Baan.

Pyke heeft meer dan 30 jaar ervaring op het gebied van software ontwikkeling. Hij heeft voor diverse software en hardware bedrijven gewerkt als ook voor gebruikersorganisaties. Hij was Chief Technology Officer (CTO) en directeur van Staffware Plc. Pyke spreekt regelmatig op internationale congressen, zoals het recente Transformation & Innovation 2007 congres. Ook heeft hij diverse publicaties op zijn naam staan op het gebied van bedrijfsautomatisering, BPM en workflow technologie. Het onlangs verschenen boek 'Mastering Your Organization's Processes', dat zakelijke en technische aspecten van BPM beschrijft, is mede door hem geschreven.

Het oprichten van een Raad van Advies is een grote stap vooruit in de ontwikkeling van VisionWaves. De Raad van Advies zal het bedrijf voorzien van advies op het gebied van strategie, organisatie, markten, technologie en kennismanagement. In de Raad zullen deelnemers zitten uit de verschillende markten en kennisgebieden waarin VisionWaves actief is. De Raad zal bestaan uit klanten van VisionWaves, wetenschappers en experts uit het veld en zal ten minste vier keer per jaar bijeenkomen.

"Wij zijn als VisionWaves erg trots dat Jon zijn expertise wil delen met ons. Wij hebben dezelfde visie op Business Process Managment en hoe BPM te koppelen aan strategie executie en de ICT-assets van een organisatie," zegt Hans Kooistra, Managing Director van VisionWaves. "We verheugen ons op zijn bijdrage aan de ontwikkeling van ons bedrijf."

"VisionWaves biedt een unieke benadering in het omzetten van strategie naar de implementatie van die strategie, zodat de waarde voor stakeholders wordt vergroot," stelt Pyke. "Deze benadering sluit naadloos aan op de werkwijze die we bij Cordys hanteren. Ik kijk er dan ook naar uit om op deze manier een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van VisionWaves als bedrijf."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    Innovatie & Transformatie

    Kort: IBM signaleert groei quantumcomputing, Microsoft forceert doorbraak in kankerstudies (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Het beste lijstje van 2025

    Innovatie & Transformatie

    SandGrain krijgt 13,5 miljoen voor iot-beveiliging met hardware

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs