Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Microsoft lanceert nieuwe Business Intelligence pakket

15 oktober 2007 - 10:43ActueelData & AIMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Microsoft Office PerformancePoint Server 2007 is vandaag officieel ook in Nederland gelanceerd. Dit gebeurde in Nijkerk tijdens de Microsoft Business Intelligence Conference, waar de internationaal bekende business intelligence-expert Robert Kaplan een keynote-presentatie verzorgde.

De Microsoft Office PerformancePoint Server 2007 is een belangrijke uitbreiding op het gebied van Business Intelligence (BI). Dit product geeft bedrijven de mogelijkheid beter te presteren door de bedrijfsactiviteiten met één geïntegreerde oplossing te monitoren, te analyseren en te plannen. Microsoft Office PerformancePoint Server 2007 helpt niet alleen de beslissers, maar mensen op elk niveau binnen een organisatie betere en meer waardevolle beslissingen te nemen. De behoefte aan deze hulp wordt aangetoond door lokaal onderzoek met www.Factor4index.nl.

"Ons doel is om een complete en geïntegreerde BI-oplossing te leveren met het gebruiksgemak van Microsoft Office.  Door monitoring, planning, budgetteren en analyse nu onder te brengen in één product is  geïntegreerd prestatiemanagement mogelijk geworden," zegt Hans van der Meer, Marketing manager Office business applications van Microsoft Nederland.

Office PerformancePoint Server 2007 heeft de vertrouwde interface van Microsoft Office. De applicatie is gebouwd om te voldoen aan de functionele en prestatie-eisen van grote ondernemingen, maar zal zodanig concurrerend geprijsd worden dat bedrijven van elke omvang Office PerformancePoint Server 2007 breed kunnen inzetten. Het is een zeer flexibele applicatie, waarmee zakelijke gebruikers plannen, werkstromen en regels kunnen bouwen en beheren, terwijl de beveiliging en de informatievoorziening centraal door de automatiseringsafdeling wordt geregeld.

De geïntegreerde Microsoft Business Intelligence-productlijn, die verder bestaat uit SQL Server en het Microsoft Office system, geeft softwarebedrijven en systeemintegrators meer mogelijkheden om BI-oplossingen te bouwen die zijn afgestemd op de specifieke behoeften van een bepaalde klant of branche. Microsoft heeft inmiddels wereldwijd bijna 1000 partners opgeleid voor Office PerformancePoint Server 2007.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    Jacob Spoelstra argwanend
    OpinieData & AI

    Spoelstra Spreekt: Veel te laat

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: reorganisatie bij TomTom, investeringen in ai betaalt zich snel uit (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs