Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

FalconStor gaat samenwerken met IntelliStorage

31 oktober 2007 - 20:143 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurFalconStor SoftwareIntelliStorage

FalconStor Software, speler in diskgebaseerde dataprotectie-oplossingen, kondigt aan dat de FalconStor IPStor technologie is gekozen door IntelliStorage en I-Tech om het aanbod van Continuity Solutions uit te breiden.

Continuity Solutions is de nieuwe joint-venture die tot doel heeft om dataprotectiediensten te bieden aan zowel enterprise als MKB-bedrijven in Nederland. Deze samenwerking is een nieuwe mijlpaal in de relatie tussen FalconStor en IntelliStorage.

Door de toepassing van de technologie van FalconStor in Continuity CenterTM, het SLA leveringsplatform, zal Continuity Solutions de levering van zijn breedband virtual server en storage infrastructuurdiensten automatiseren, onder de merknamen ‘Flexi' and ‘Sure'. FalconStor Continuous Data Protection (CDP) oplossingen maken de uitrol mogelijk van op abonnement gebaseerde server-infrastructuur, dataprotectie- en disaster recoverydiensten. Continuity Solutions zal met FalconStor samenwerken om een reeks turnkey CDP Appliances aan te bieden, om de bedrijfskritische data van enterprise en MKB-organisaties lokaal te beschermen en ze te repliceren op een Continuity Solutions' disaster recovery site, over een breedband netwerk.

"Het MKB kan vaak het probleem van bedrijfscontinuïteit niet aanpakken als gevolg van kosten en complexiteit. De aankondiging van vandaag biedt ze een praktische en betaalbare oplossing waarmee ‘enterprise'-functionaliteit binnen hun bereik komt," zegt Phillip Hyde, CEO, IntelliStorage. "Deze samenwerking met FalconStor helpt ons met ons doel om een allround aanbieder van DR-oplossingen te worden en het vertegenwoordigt een win-win situatie voor de bescherming van klantgegevens, niet alleen met lokale back-up maar ook met disaster recovery op afstand."

Het businessmodel biedt klanten een geïntegreerde instant calamiteitenplanning op zowel server- als dataniveau – iedere klant kan worden uitgerust met FalconStor DiskSafeTM of FileSafeTM software voor hun lokale machines – en voorziet in snelle back-up naar CDP Appliance, uitgerust met FalconStor datasoftware, op de eigen locatie. Data worden op afstand gerepliceerd door CDP Appliance naar een van de twee Continuity Solutions' missiekritische locaties waar locale en remote DR-data worden bewaard, zonder gevolgen voor de productieomgeving van een bedrijf. Voor de missiekritische SLA's biedt Continuity Solutions ook automatische virtual server failover, die naadloos integreert met de dataprotectie SLA.

De DR-oplossing die aangeboden wordt door Continuity Solutions verlost de klant van de last om back-up operaties uit te voeren en dataherstel gaat veel gemakkelijker en soepeler vergeleken met een traditioneel DR-systeem.

"Het is voor organisaties van iedere omvang noodzakelijk om het probleem van disaster recovery en bedrijfscontinuïteit te adresseren en een dataset op afstand stand-by te hebben," zegt Wim Brosens, Sales Manager Benelux, FalconStor. "Met de kosten en inspanningen, die met het nieuws over Continuity Solutions van vandaag geminimaliseerd zijn, is databescherming voor enterprise nu bereikbaar voor de meeste MKB-bedrijven in Nederland."

FalconStor en Continuity Solutions zijn aanwezig op Storage Expo in Utrecht, van 31 oktober tot en met 1 november, stand 9C030.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    HackShield Future Cyber Heroes

    85.000 kinderen praten over veilig gamen met HackShield
    Pijl naar rechts icoon

    Wiz

    Wiz versterkt cyber resilience met contextgedreven cloudsecurity
    Pijl naar rechts icoon

    Getac

    Realtime inzicht als fundament voor digitale transformatie
    Pijl naar rechts icoon

    JBT Marel

    TechDoc Finder: AI-zoekagent voor service engineers
    Pijl naar rechts icoon

    Milieu Service Nederland

    WIN-platform: realtime afvaldata voor inzameling en facturatie
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon
    Stuur je case voor de Computable Awards en word getoond op de website!
    Ik wil een case insturenIcoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Cloud & Infrastructuur

    Eerenberg (Financiën) houdt vast aan belastingdeal met Fast Enterprises

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Mastercard verleidt fin­tech­star­tups, Vertiv en Nvidia tillen ai-fabriek omhoog (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Ook (eveneens Amerikaanse) Equinix kan dienst­ver­le­ning DigiD verstoren

    Software & Development

    Omstreden omzetbelastingsysteem op termijn naar de cloud

    Cloud & Infrastructuur

    EU Cloud Sovereignty Framework: beleidsstuk dat geen slaappil is

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs