Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Symantec automatiseert IT-service workflow

31 oktober 2007 - 12:38ActueelGovernance & PrivacySymantec

Symantec (Nasdaq: SYMC) introduceert Altiris Workflow Solution en een update van Altiris Helpdesk Solution. De twee oplossingen helpen bedrijven efficiënte IT-service te leveren door tools te integreren en processen te automatiseren en herhaalbaar te maken. Met de twee nieuwe producten is het open Altiris-platform nog beter in staat IT-processen te verbeteren, kosten te verlagen en IT-services te laten voldoen aan regels als Sarbanes Oxley. Altiris Workflow is nu gelimiteerd beschikbaar.

Altiris Workflow Solution coördineert menselijke activiteiten en IT-processen met zowel Symantec-oplossingen als technologieën van andere partijen door middel van geïntegreerde webservices. De oplossing is ontwikkeld om zelfs niet-technische medewerkers processen te laten ontwerpen, veranderen, testen en uitrollen, dankzij een eenvoudige drag-and-drop editor.
Integratie met CMDB
Altiris Workflow Solution maakt IT-gegevens bruikbaar en relevant door de integratie met de Altiris CMDB en Altiris Task Server. CMDB-gegevens en relaties vullen het workflow-proces, terwijl Task Server geautomatisereerde configuratiebeheer-tools synchroniseert. Hierdoor worden IT-services geleverd met zo min mogelijk menselijke tussenkomst.
"Symantec staat vooraan wat betreft het combineren van menselijke processen, best practices en technologieën om IT-organisaties de kritische, strategische partner in de bedrijfswereld te laten worden", aldus Greg Butterfield, Symantec group president, Altiris Business Unit. "Symantec maakt IT-processen herhaalbaar en voorspelbaar om IT-services en gebruikersmogelijkheden te verbeteren, en kosten te laten dalen. Bovendien zorgen we ervoor dat bedrijven hun compliancy-vereisten halen, dankzij eenduidig IT-service-, security- en configuratiebeheer."
Altiris Helpdesk Solution
Dankzij updates voor Altiris Helpdesk Solution is er nu integratie met Altiris Workflow Solution en Altiris Task Server. Daarnaast zijn service-mogelijkheden, zoals een software-leveringsproces of een aankoopverzoek van software, eenvoudiger aan te bieden aan eindgebruikers, dankzij een nieuwe service-catalogus. Bovendien is er ondersteuning voor Internet Explorer 7 en Office 2007 en is er integratie met IMAP e-mail.
Door de integratie van Altiris Helpdesk Solution en Workflow Solution met de CMDB Solution ontstaat een omgeving waarin endpoint-beveiligings- en -beheeroplossingen van Symantec samen kunnen werken, zoals best practices-raamwerken als ITIL aangeven.
Beschikbaarheid
Altiris Workflow Solution van Symantec is nu in gelimiteerde beta-uitvoering beschikbaar. Altiris Helpdesk Solution 6.0 sp5 is eveneens verkrijgbaar.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Middin verwerkt tientallen inkooporders per dag met maar 2 inkoopadviseurs (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    ASVZ werkt cashless met Spend Cloud Cards (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Kinderrijk was binnen een werkweek live met Spend Cloud Cards (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Spend Cloud Cards werken prettig voor monteurs en managers van FAAC (Visma ProActive)
    Pijl naar rechts icoon

    ProActive

    Eden Hotels bespaart flink veel tijd tijdens de factuurverwerking (Visma Proactive)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    GitHub gooit Copilot-interacties in de ai-trai­nings­ma­chi­ne

    Security & Awareness

    ‘Eén kwetsbaarheid kan vandaag miljoenen apparaten raken’

    Data & AI

    Gemeenten denken te weinig na over inzet van ai 

    Data & AI

    Datasoevereiniteit in tijden van geopolitieke frictie: wie bestuurt wie?

    Governance & Privacy

    Duitsers standaardiseren op ODF

    Security & Awareness

    Kamer dringt aan op één meldloket NIS2 en Wwke

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs