Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Data & AI » Insights & BI » Data Analytics

Larry Ellison geeft aftrap Oracle OpenWorld

12 november 2007 - 11:11ActueelData AnalyticsOracle
Witold Kepinski
Witold Kepinski

Oracle OpenWorld, de jaarlijkse conferentie voor partners en eindgebruikers van Oracle is deze week in San Fransisco van start gegaan. Computable doet in samenwerking met CRN verslag van dit evenement dat van 11 tot en met 15 november plaatsvindt.

Op de conferentie zijn 42.000 afgevaardigden, waaronder ook een Nederlandse delegatie van Oracle met gebruikers en partners. Afgelopen zondag is de conferentie geopend door ceo Larry Ellison en Safra Catz, president en cfo van Oracle. Ellison gaf een keynote met de titel ‘Sunday Night Live-30 Years Behind The Scenes at Oracle’. Hij memoreerde hoe Oracle startte in 1977 met een startkapitaal van 2000 dollar en uitgroeide tot een softwareleverancier die dit jaar 18 miljard dollar omzet.

De conferentie legt dit jaar een extra focus op partners, omdat steeds meer partners Oracle’s softwarelicenties verkopen. Er zijn diverse sessies en activiteiten voor partners.

Partner-to-partner

Zij krijgen ook meer nieuws te horen over uitbreidingen in het Oracle PartnerNetwork (OPN) partnerprogramma, waaronder plannen voor een partner-to-partner netwerksysteem. Naar verluidt komt er ook een Oracle Partner Leadership Program om channel partners te helpen hun verkoop- en managementkennis te optimaliseren.

 

Doug Kennedy, Oracle senior vice president of worldwide alliances and channels, zegt dat de verkoop van software licenties via partners het afgelopen fiscale jaar met tien procent is gestegen. Partners zijn nu voor 40 procent verantwoordelijk voor de licentie omzet.

Meer over

Advanced analytics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Data Analytics

    Oracle: BI is de basis van bedrijfssoftware

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs